Nuotolinis mokymas

Nuotolinis mokymasis tampa pačia populiariausia mokymosi forma pasaulyje: mokytis galima pasirinktu laiku ir pasirinktoje vietoje, kur yra kompiuteris ir internetas. Tyrimai rodo, kad studentai, kurie mokėsi nuotoliniu būdu ir naudojo interaktyvius mokymosi metodus, įgijo aukštesnio lygio kompetencijas ir dirba geriau už besimokiusius tradicinėse studijose dėl svarbių darbinei veiklai savarankiško darbo, komunikavimo, informacijos paieškos įgūdžių.

Pasaulinė pandemija pakoregavo nuotolinį mokymąsi, privertė visus mokytis daug naujų dalykų ir patobulinti kompiuterinio raštingumo kompetenciją. Dauguma pavargo nuo nuotolinio mokymosi, bet šis mokymasis sudarė nuostabias sąlygas dalyvauti bet kurioje šalyje, bet kokia kalba vykstančiuose virtualiuose renginiuose.

Pasinaudokite šiomis galimybėmis ir patobulinkite kompetencijas nuotoliniu būdu. Sėkmingai išklausę Alytaus kolegijos teikiamus kursus, gavę įvertinimą, įgysite pažymėjimą ar pažymą, ir, jei pasirinksite studijas Lietuvos universitetuose ar kolegijose, Jums bus įskaityti studijuotų dalykų rezultatai, o už išklausytą kursą – bus išskaičiuojamas mokestis (sumažės studijų kaina). Mokymų metu įgytos kompetencijos bus aktualios ir darbo rinkoje

Nuotolinio mokymosi metodika: dalis teikiamų kursų yra patalpinti plačiai naudojamoje mokymosi aplinkoje (Moodle), kitų kursų medžiagą Jums atsiųs dėstytojai. Su kursų dėstytoju galėsite bendrauti elektroniniu paštu, telefonu, prisijungus prie TEAMS ar ZOOM programų. Atsiranda galimybių kontaktuoti ir auditorijoje arba mišriuoju būdu. Reikalavimai norintiems mokytis: darbo kompiuteriu pagrindai, gebėjimas naudotis el. paštu ir interneto naršykle.

Koordinatorė Laima Urbonienė,
Mokslo taikomosios veiklos ir formalaus / neformalaus švietimo centro vadovė
El. p. laima.urboniene@akolegija.lt
Tel.: (8 315) 79 411,+ 370 682 15776


MOKYMOSI KURSAI PAGAL STUDIJŲ KRYPTIS

Vadyba ir verslo administravimas
1. Logistika
2. Pardavimo valdymas
3. Personalo vadyba
4. Vadyba
5. Verslo etika
6. Visuotinės kokybės vadyba
Komunikacija ir informacija
7. Dokumentų valdymas
8. Elektroninė leidyba
9. Organizacijos įvaizdis
Ekonomika
10. Ekonomika
11. Mikroekonomika
Psichologija, filosofija
12. Filosofija
Filologija
13. Rusų kalba pradedantiesiems
Informatika
14. Informacinės technologijos
15. Internetinės technologijos
16. Įstaigų, įmonių informacinės sistemos
17. Programavimo pagrindai
18. Adobe Photoshop grafika
Informatikos inžinerija
19. Kompiuterinis dizainas
20. Vaizdų apdorojimas ir kompozicija
Transporto inžinerija
21. Krovinių vežimo technologijos
Statybos inžinerija
22. Vėdinimo sistemų projektavimas
23. Šildymo sistemų projektavimas