Ugdymas karjerai

Mielas studente/absolvente,
Karjera – viena iš svarbiausių šiuolaikinio žmogaus gyvenimo dalių, todėl labai svarbu, kad Tu gebėtum atpažinti Tave supančios aplinkos teikiamas galimybes, mokėtum jas įvertinti ir tinkamai pasirinkti.
Prieš Tave trumpas koncentruotas UGDYMO KARJERAI PRIEMONIŲ RINKINYS, kuris Tau padės geriau pasiruošti asmeninės karjeros planavimo ir valdymo žingsniams. Šis rinkinys buvo parengtas įgyvendinant profesinio orientavimo projektą „Studentų ugdymas karjerai – studento karjeros sėkmės link” (projekto Nr. EG-2013-196).
Ugdymo karjerai priemonių rinkinį sudaro keturios dalys, padėsiančios Tau žengti karjeros planavimo žingsnius. Čia gali parsisiųsti atskirais dokumentais Tau svarbiausią informaciją.

KARJEROS PLANAVIMAS
* Ko reikia sėkmingai karjerai?
* Karjeros planavimo procesas

PRADĖK DARBO PAIEŠKĄ!:
* Pagrindiniai darbo paieškos būdai
* Parenk savo CV
* Parenk motyvacinį laišką
* Pokalbis su darbdaviu
* Patarimai netekus darbo

NAUDINGOS NUORODOS IR INFORMACIJA
* Studijos
* Parama
* Savanorystė
* Į(si)darbinimo formos
* Darbo paieškos ir karjeros planavimo portalai

KUR GALI KREIPTIS?
* Karjeros konsultavimas
* Nuotolinis karjeros konsultavimas
* Personalo atrankos (įdarbinimo) agentūros
* Forumai

PAŽINK, TYRINĖK, PLANUOK, VEIK!


Ši projektinė veikla finansuojama iš Mokymosi visą gyvenimą programos, kurią Lietuvos Respublikoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas. Ši medžiaga atspindi projekto vykdytojų, bet ne Švietimo mainų paramos fondo, Europos Komisijos ar jos institucijų požiūrį. Europos Komisija neatsako už šios medžiagos turinį bei už galimą informacijos panaudojimą.