Alumni klubas

MIELI ALYTAUS KOLEGIJOS ABSOLVENTAI,

Alytaus kolegija didžiuojasi nuolat modernėjančiomis studijomis ir kasmet Kolegiją baigiančiais absolventais, pasklindančiais po įvairiausius Lietuvos ir pasaulio kampelius.

Daugelis Jūsų nebesugrįžta į auditorijas, tačiau Kolegijai įdomu, kaip susiklostė Jūsų profesinė karjera, kokie įgūdžiai ir žinios gauti Kolegijoje, labiausiai pravertė, kuo Kolegija gali būti naudinga Jums. Šiuo tikslu yra vykdoma apklausa, todėl maloniai prašome Jūsų užpildyti internetinę anketą.

Alytaus kolegija nori suburti Kolegijos absolventus ir kviečia prisijungti prie ALUMNI klubo. Kolegijos absolventai gali registruotis Alytaus kolegijos absolventų klube, gauti informaciją apie Kolegijoje vykstančius renginius, sutikti senus draugus, turėti daugiau progų grįžti į smagiuosius studentiškus laikus, sužinoti apie tai, kuo šiandien gyvena Alma Mater.

ALUMNI veikla tik prasideda, todėl mums be galo svarbi kiekvieno Jūsų nuomonų, kurią galite pareikšti elektroniniu paštu: karjera@akolegija.lt. Alytaus kolegijoje Jūs visada laukiami!