Naujienos

Susitikimas su „NexusTruck Lietuva“ tinklo atstovais

2020-09-25

2020 m. rugsėjo 24 d. Alytaus kolegijoje lankėsi „NexusTruck Lietuva“ tinklo,  vienijančio 13 lietuviško kapitalo sunkvežimių dalių prekyba užsiimančias įmonių, 12 servisų (10 jų – Lietuvoje, 2 – Vakarų Europoje) ir 20 prekybos taškų, atstovai Raimundas Vaišvilas ir Remigijus Vaitkus. Atstovai pristatė bendradarbiavimo su mokymo įstaigomis, rengiančiomis automobilių sektoriaus specialistus, iniciatyvą NexusTruck Academy. Pristatyme dalyvavo Alytaus kolegijos direktorius Sigitas Naruševičius, Inžinerijos ir biomedicinos fakulteto dekanas Gintautas Stonys ir Inžinerijos katedros vedėja Ingrida Brazionienė bei aptarė bendradarbiavimo klausimus transporto specialistų rengimų srityje. Susitikimo metu diskutuotos galimybės studentams gilinti teorines ir praktines žinias, nuvykti į ekskursijas gamybos vietose bei atlikti praktikas ir įsidarbinti geriausiuose sunkvežimių remonto servisuose įvairiuose Lietuvos bei Europos miestuose.  Taip pat numatytos perspektyvos dėstytojams tobulinti savo kvalifikaciją mokymuose ir seminaruose, kartu su studentais nuvykti į ekskursijas gamybos vietose.
„NexusTruck Lietuva“ (https://www.nexustruck.lt) – tarptautinio tinklo „NEXUS Automotive International“ (https://www.nexusautomotiveinternational.eu) dalis, kuri yra Ženevoje, Šveicarijoje, įsikūrusi tarptautinė bendruomenė, jungianti lengvųjų automobilių ir sunkiųjų transporto priemonių gamintojus ir distributorius. Šiandien organizacijoje – 84 tiekėjai, 182 nariai ir 1714 distributorių iš 138 pasaulio šalių.
Alytaus regione tinklo bendruomenę atstovauja įmonė „Autodis“, Alytuje turinti detalių parduotuvę ir krovininio transporto servisą.

Komentarai

Įveskite vardą
Įveskite el. pašto adresą

three × one =

Kitos naujienos

Į viršų