Naujienos

PROJEKTAS ATVERK 2 ĮSIBĖGĖJA

2018-10-24

Lietuvos inžinerinės pramonės asociacija „Linpra“ vykdo projektą ATVERK 2kuriame dalyvauja 9 Lietuvos aukštosios mokyklos, tame tarpe ir Alytaus kolegija.

Pirmame projekto etape 2018 m. spalio 10 – 19 d. Alytaus kolegijoje vyko mokymai „Verslumo ir kūrybiškumo įgūdžių skatinimas“, kuriuose dalyvavo 4 dėstytojai ir 24 studentai iš įvairių mūsų kolegijos studijų programų, tokių kaip  Automobilių techninis eksploatavimas, Transporto ir logistikos verslas, Informacinių sistemų technologijos, Verslo vadyba ir Buhalterinė apskaita. Šių mokymų išskirtinumas – studentų ir dėstytojų verslumo ir kūrybiškumo kompetencijų skatinimas per pramonės revoliucijos „Pramonė 4.0“ prizmę. Mokymų dalyviai buvo suskirstyti į komandas, kurios konstravo ir programavo Ingridos Bra robotus, kurie padėjo komandoms modeliuoti ir įgyvendinti veiklas labai artimas realiai darbo aplinkai: valdomas projektas, testuojamos jo savybės, bendradarbiaujama su komanda ir drauge siekiama sėkmės.

Nuoširdžiai dėkoju visiems mokymų dalyviams už aktyvumą, azartą, norą tobulėti, gražų komandinį darbą. Labiausiai džiaugiuosi ir sveikinu IV kurso Verslo vadybos ir Buhalterinės apskaitos studijų programų studentų komandą iškovojusią garbingą pirmąją vietą.

DSC_0790

DSC_0791

DSC_0796

 

Inžinerijos katedros vedėja Ingrida Brazionienė

Komentarai

Įveskite vardą
Įveskite el. pašto adresą

two × two =

Kitos naujienos

Į viršų