Naujienos

Nuotraukų konkursas – reviu # EuropaIšnamų

2020-04-22

Nuotraukų konkursas – reviu # EuropaIšnamų – tai nauja, neįprasta, pakitusios mūsų visų situacijos , pavasario įkvėpta, Alytaus Europe direct Informacijos centro siūloma idėja. Ji skiriama Europos dienai paminėti kitaip. Reviu kviečiame virtualiai dalyvauti Dzūkijos regiono gyventojus : švietimo, neformalaus ugdymo įstaigų auklėtinius bei jų draugus ir /ar šeimos narius.
Konkurso tikslas – priminti, kad Gegužės 9- oji yra ta diena, kuomet mokyklose, organizacijose , miestuose mes švenčiame Europos dieną. O kadangi šiais metais negalėsime susitikti renginiuose dėl COVID- 19 situacijos, tai ir atsirado idėja Jus pakviesti:
– giliau „pasikapstyti“ savo nuotraukų archyvuose ir prisiminti savo viešnagę kurioje nors Europos Sąjungos valstybėje.Tikimės,kad jos metu Jūs skanavote kokį nors jos virtuvei būdingą , ar šiaip Jums patikusį patiekalą, ir Jūs turite jo nuotrauką, arba Jūs patys, dabar, būdami namuose, pagaminote kokį nors skanų patiekalą, kurį ragavote kažkada viešėdami kitoje šalyje;
– įkelti patiekalo nuotrauką į komentarus ir parašyti patiekalo pavadinimą;
arba:
– atsiųsti turimą patiekalo nuotrauką adresu : alytus@eudirect.lt
Ypatingai laukiami akcentai: originalumas ir kūrybiškumas, arba galbūt, Jūs patiekalą skanavote išvykę į Erasmus+ programos mainų projektų veiklas .
Jūsų nuotraukų komentaruose arba e. paštu lauksime iki gegužės 8, o Europos dieną gegužės 9-ąją, burtų keliu išrinksime vieną, kuriam padovanosime USB įrenginį (#EUandME) tuomet, kai mūsų visų gyvenimai grįš į įprastas vėžes!
Taigi prisiminkim virtualiai ką skanavom realiai….

Komentarai

Įveskite vardą
Įveskite el. pašto adresą

two × 1 =

Kitos naujienos

Į viršų