Naujienos

Laikas teikti prašymus Tikslinei išmokai!

2023-09-13

Nuo 2023 m. rugsėjo 1 d. iki 2023 m. spalio 16 d. (įskaitytinai) vyksta prašymų teikimas per Stipendijų ir finansinės paramos studentams informacinę sistemą (toliau – IS ,,PARAMA“) tikslinei išmokai 2023 m. rudens semestrui gauti.

Studentai, norėdami gauti tikslinę išmoką (196 Eur per mėnesį), turi prisijungti prie Valstybinio studijų fondo interneto tinklalapio [http://vsf.lrv.lt/lt/] IS „PARAMA” ir elektroniniu būdu užpildyti nustatytos formos prašymą. Tik šiuo būdu užpildęs prašymą studentas gali pretenduoti į tikslinę išmoką.

Primename, kad tikslinė išmoka studentams yra skiriama vienam studijų semestrui ir mokama kiekvieną mėnesį iki to semestro pabaigos, įskaitant to semestro sesiją ir atostogų laikotarpį, bet ne ilgiau kaip iki studijų pabaigos.

Teisę gauti tikslinę išmoką turi studentai, turintys negalią ir atitinkantys šiuos reikalavimus:

  1. Lietuvos Respublikos piliečiai arba kitų valstybių piliečiai ir asmenys be pilietybės, kurie yra deklaravę nuolatinę gyvenamąją vietą Lietuvos Respublikoje;
  2. Teisės aktų nustatyta tvarka turi 45 procentų ar mažesnį darbingumo lygį arba sunkų ar vidutinį neįgalumo lygį (DĖMESIO: studentai, turintys negalią, turintys teisę gauti tikslines išmokas, gali pretenduoti ir į socialinę stipendiją);
  3. Aukštojoje mokykloje studijuoja pirmą kartą po negalios nustatymo.

Papildoma informacija teikiama tel. +37068780571, el. paštu sandra.karpaviciene@akolegija.lt

Komentarai

Įveskite vardą
Įveskite el. pašto adresą

6 − 1 =

Kitos naujienos

Į viršų