Naujienos

Konstitucijos egzaminas 2018

2018-09-20

Lietuvos Respublikos Konstitucijos egzaminas – jau 12-tą kartą vykstanti visuotinė teisinių žinių patikrinimo akcija. Šiemet atkurtai Lietuvos Respublikai 100 metų ir Konstitucijos egzamino laikymas dovana Jai! Egzaminą organizuojanti LR Teisingumo ministerija kartu su egzamino globėja Lietuvos Respublikos Prezidente Dalia Grybauskaite ir partneriais DELFI, LRT radijas ir televizija, Media Traffic visus šalies piliečius ir gyventojus akcijos metu kviečia pasitikrinti Konstitucijos žinias.

Egzamine kviečiami registruotis ir dalyvauti visi Lietuvos piliečiai, mylintys savo šalį ir norintys dar geriau išmanyti pagrindinį Lietuvos įstatymą – Konstituciją.

Maloniai kviečiame Jus prisidėti organizuojant Konstitucijos egzaminą Jūsų aukštojoje mokykloje bei informuoti aukštosios mokyklos bendruomenę apie galimybę dalyvauti visuotinėje žinių pasitikrinimo akcijoje.

Informacija apie egzamino organizavimą
Visi Lietuvos Respublikos piliečiai ir aukštųjų mokyklų studentai bei darbuotojai Konstitucijos žinias pasitikrinti galės dalyvaudami dviejuose Konstitucijos egzamino etapuose:
I etapas
§ Spalio 4 d. Jame galės dalyvauti visi piliečiai ir aukštųjų mokyklų bendruomenės. Numatoma egzamino pradžia – 12 val. I etapo metu dalyviai atsakinės į 30 uždarų klausimų.
§ Norintieji laikyti egzaminą aukštojoje mokykloje paskirtas koordinatorius nuo rugsėjo 13 d. iki rugsėjo 28 d. turi užpildyti registracijos elektroninę formą.
§ Piliečiai ir teisinį išsilavinimą turintys ar teisę studijuojantys asmenys egzaminą taip pat galės laikyti internetu portale www.delfi.lt. Internetu laikyti egzaminą galima bus spalio 4 d. nuo 12 val. iki 12.45 val. Laikantieji internetu dalyvaus tik I egzamino etape.

 

Informacija bus papildyta dėl egzamino vietos.

Komentarai

Įveskite vardą
Įveskite el. pašto adresą

nine + eleven =

Kitos naujienos

Į viršų