Naujienos

Ką jūs galvojate apie miesto naktinę ekonomiką?

2018-09-17

Ar sutiktumėt keisti dešimtmečių praktiką, kai daugelis paslaugų įmonių uždaromos 18 val. o sporto renginiai ir koncertai baigiami iki vidurnakčio? Ar norėtumėt, kad jūsų miestas taptų dar vienu Europos didmiesčiu kartu su Mančesteriu, Berlynu ir kitais į kuriuos turistai plūsta dėl aktyvaus naktinio gyvenimo?

Jau 2018 m. rugsėjo 26 d., 9 val., 204 auditorijoje (Seirijų g. 2) jūsų laukia įdomi diskusija apie nakties ekonomiką, jos kuriamą finansinę vertę ir socialinius iššūkius. Specialiai parengtą scenarijų moderuos personalo atrankos įmonės EMPLONET bei Europos Parlamento biuro Lietuvoje ekspertai.

Dalyvaudami paskaitoje turėsite galimybę laimėti kvietimą į PROFADIENĮ – dieną, skirtą verslo profesionalų ir studentų susitikimui. Tai unikali galimybė jums susipažinti su verslo praktikais (SEB banko, Western Union, UAB Litcargus, UAB Digital Academy ir Lietuvos Marketingo asociacija) sprendžiant verslo užduotis.

2018 m. spalio 18 dieną 100 finalinio PROFADIENIO renginio dalyvių sužinos, kaip įsivertinti Youtube ar Google Ads tinkamumą įmonės komunikacijai, kokiomis taisyklėmis vadovautis moderuojant trumpuosius verslo susirinkimus (angl. daily huddle), ar sveiką mitybą vertinantys vartotojai yra naujas rinkos segmentas ar ilgalaikė tendencija, ar asmeninių finansų valdymas padeda jums atskleisti savo asmenybę. Ir dar daug daug kitų įžvalgų.

PROFADIENIO laimėtojų komandai bus įteiktas pagrindinis prizas – kelionė į Europos Parlamentą. Daugiau apie renginį – www.profadienis.lt

Komentarai

Įveskite vardą
Įveskite el. pašto adresą

ten − three =

Kitos naujienos

Į viršų