Naujienos

ERASMUS+ mainų programos vizitas Kanagawa universitete Japonijoje

2023-06-22

2023 m. birželio 12–16 d. Alytaus kolegijos direktorius Sigitas Naruševičius dalyvavo ERASMUS+ mainų programos vizite Kanagawa universitete Japonijoje. Vizite, kuriuo buvo siekiama stiprinti bei plėsti abiejų aukštojo mokslo institucijų tarptautiškumą, tiramosios ir akademinės veiklos tinklo bendradarbiavimą, bei aptarti bendrus interesus akademinėje studijų srityje, taip pat dalyvavo Tarptautinių ryšių ir projektų centro vadovė Rozalija Radlinskaitė.

Įvyko susitikimai su Kanagawa universiteto prezidentu dr. Makoto Oguma, Tarptautinio centro vadovu prof. Satoshi Ohashi bei centro personalu, Verslo administravimo fakulteto dekanu prof. Akihiro Manabe, Informatikos fakulteto dekanu dr. Masanori Akiyoshi. Aplankyti Yokohamos ir Minato Mirai studentų miesteliai. Inžinerijos fakulteto prof. Nobuyuki Matsuki, kuris, praeitą mėnesį atvykęs pagal ERASMUS+ mainų programą, dėstė Alytaus kolegijos studentams, pakvietė apžiūrėti laboratorijas ir pabendrauti su ten tyrimus atliekančiais studentais.

Kanagawa universiteto studentams buvo pristatyta Alytaus kolegija, Alytus ir Lietuva, vyko diskusijos apie studentų mobilumą, tarptautiškumą.

Vizito Kanagawos universitete metu įvyko susitikimas su Catholic University of Valencia (Ispanija), kuris yra vienas iš Klaipėdos universiteo tarptautinių partnerių, atstove Sandra de Mana ir aptartos tarptautinio bendradarbiavimo galimybės.

Komentarai

Įveskite vardą
Įveskite el. pašto adresą

13 − 6 =

Kitos naujienos

Į viršų