Naujienos

Visos kepurės per mažos? Tai gal Tu – EUROPROTAS?!

2018-10-29

Dar  niekada nesilankei  nei vienoje Europos Parlamento būstinėje ???  Formuok komandą, žaisk EUROPROTUOSE ir laimėk prizą- kelionę į  EP  būstinę Briuselyje arba Strasbūre , kurią Tau dovanos EP narys Petras Auštrevičius .

Mėgstančius  nuolat, net laisvalaikiu,  „mankštinti protą“ alytiškius  visą lapkričio ir  pusę  gruodžio mėn, trečiadieniais,  kviečiame į jau tradiciniais mūsų mieste tapusius protmūšius apie Europą ! Šiemet, truputį kitaip negu kasmet, EUROPROTUOSE galės varžytis komandos,  kuriose yra  iki 8 narių. O turnyrai vyks  beveik iki Kalėdų ir tada… išrinksime daugiausiai žinių apie Europą turinčius Alytaus Europrotus. 

2018 m. EUROPROTŲ turnyrai vyks  lapkričio 7, 14, 21, 28 d. ir gruodžio 5 ir 12 d. picerijoje „Charlie pizza “ (Naujoji g. 7 E).Pradžia – 19 val. Komandos kviečiamos registruotis el. paštu: alytus@eudirect.lt, tel.  +370 655 72244.  Laukiame Jūsų!

Komentarai

Įveskite vardą
Įveskite el. pašto adresą

eighteen + 4 =

Kitos naujienos

Į viršų