Naujienos

CREAZONE FUSION – VERSLUMO BANGA KŪRYBIŠKUMUI IR PERSPEKTYVAI!

2018-10-08

2018 m. į Lietuvos aukštąsias mokyklas sugrįžto CREAZONE FUSION – neįtikėtinos sėkmės ir didžiulio susidomėjimo sulaukęs projektas.

CREAZONE FUSION – žmonių, idėjų, kompetencijų ir kitų elementų susijungimas į sinergizuotus verslo vienetus.CREAZONE FUSION –intensyvi 5 etapų programa, padėsianti verslo idėją paversti realiu verslu. Projekto metu drauge su studentais, dėstytojais, žinomais ekspertais, lektoriais ir verslo guru leisitės į dirbtuvių, stovyklų, konkursų, konsultacijųkelionę, kurios pabaigoje turėsite galimybę laimėti verslo kelionę į Didžiąją Britaniją, o geriausioms verslo idėjoms padėsime rasti kelią į tarptautinėje rinkoje.

KODĖL verta registruotis ir dalyvauti projekte:

  • Norintiems sukurti savo verslą, bet nežinantiems nuo ko pradėti – profesionalūs mokymai ir konsultacijos.
  • Geriausių dalyvių laukia nepakartojama verslo kelionė į Didžiąją Britaniją, kurios metu bus organizuojami pažintiniai vizitai į žymias įmones ir bendradarbystės centrus bei susitikimai su verslininkais ir investuotojais.
  • Gausybė puikių prizų, neįkainojamos pažintys ir, jeigu pasiseks, galimybė gauti finansavimą naujo verslo pradžiai.

KAS?

Projekte dalyvauti gali aukštųjų mokyklų studentai ir dėstytojai.

 KADA?

Projekto trukmė 2018 m. spalis – 2019 m. gegužė.

 KAIP?

Prisijunk ir tapk šio neelinio verslumo įvykio dalimi – nedelsk ir pildyk registracijos anketą FUSION.CREAZONE.LT. REGISTRACIJA Į PROJEKTĄ VYKSTA IKI 2018 SPALIO 14 D. 23:59.

Projektą įgyvendina: Lietuvos verslo konfederacija

Projekto partneriai: Šiaulių universitetas, Mykolo Romerio universitetas, Vilniaus kolegija, Alytaus kolegija, Šv. Ignaco Lojolos kolegija, Marijampolės kolegija, Šiaulių valstybinė kolegija, Utenos kolegija ir Vilniaus Gedimino technikos universitetas.

Susisiekime:

FACEBOOK: @CREAZONE.LT

WWW: FUSION.CREAZONE.LT

EMAIL: FUSION@CREAZONE.LT

Komentarai

Įveskite vardą
Įveskite el. pašto adresą

11 + 9 =

Kitos naujienos

Į viršų