Naujienos

Alytaus miesto gimtadienyje pagerbti iškiliausi metų žmonės. Sveikiname mūsų dėstytoją Ireną Kupčinskienę

2017-06-26

Kasmet nuo 1991-ųjų metų pagerbiami ir apdovanojami iškiliausieji Alytaus žmonės. Alytaus miesto Kultūros premijos laureatais jau tapo gražus būrys kūrėjų, kūrybinių grupių, kolektyvų, kai kurie savo rankose laiko ir ne po vieną.

Norime pasidžiaugti, kad į gražų Alytaus miesto kultūros premijos laureatų būrį šiemet įsitraukė ir Alytaus kolegijos bendruomenės pristatyta anglų kalbos dėstytoja, vertėja Irena Kupčinskienė.

Kultūros premijos laureate paskelbta Irena Buivydaitė-Kupčinskienė – už esė apie Alytaus miestą, žmones, kultūrą,  straipsnių apie Alytaus menininkus, kultūros įvykius, veikėjus, miesto vaizdavimą autoriniuose romanuose, leidinių apie Alytaus miestą, kultūros ir istorijos paminklus, Alytaus teatrą ir Alytaus menininkus vertimą į anglų kalbą bei Alytaus miesto  ir kultūros bei meno pristatymą pasaulyje vertėjaujant tarptautiniuose renginiuose.

Irena Buivydaitė-Kupčinskienė, rašytoja, vertėja, dėstytoja. „Man labai patinka tai, ką darau – ir rašyti, ir versti, ir dalintis savo įspūdžiais straipsniuose su kitais.  Man Alytus yra nuostabus miestas, kažkada likimas mane atbloškė į čia ir šis miestas man tapo namais. Man buvo labai smalsu sužinoti, ar ir kitiems žmonėms šis miestas yra namai. (…) Aš priešų neturiu, aplink tik draugai, tik geri žmonės. Ir jei mes visi būsime geranoriški ir elgsimės su kitais taip, kaip norėtume, kad jie su mumis taip elgtųsi, tuomet galima padaryti labai daug“.

„Nuoširdus ačiū Alytaus kolegijos bendruomenei, pristačiusiai mane tokio garbingo apdovanojimo kandidate. Džiaugiuosi, kad esu tokios puikios bendruomenės narė, stengsiuosi ir toliau jūsų nenuvilti, nes jūs mano šeima”, — sako Irena Kupčinskienė

Nuoširdžiai sveikiname ir linkime nesustoti kūrybiniame kelyje bei toliau džiuginti savo skaitytojus!

Komentarai

Įveskite vardą
Įveskite el. pašto adresą

three × 5 =

Kitos naujienos

Į viršų