Naujienos

Alytaus miesto ambasadoriaus iš už Atlanto dovana Alytaus kolegijai

2021-08-09
Alytaus kolegiją pasiekė ypatingai vertinga Alytaus miesto ambasadoriaus Jungtinėse Amerikos valstijose prof. Samuelio Taco dovana – 25 mokomosios knygos bei nemažai periodinių leidinių Kineziterapijos studijų programos studentams ir dėstytojams. Rengiant ir akredituojant šią studijų programą, Samuelis Tacas dalijosi savo patirtimi ir patarimais, kad programa atitiktų ne tik rengiamų specialistų poreikius ir lūkesčius, bet ir neatitrūktų nuo pasaulinių šios srities mokslo pasiekimų ir tendencijų.
Pasaulyje žymus kineziterapijos specialistas praktikas Samuelis Tacas 2020 m. spalio-lapkričio mėn. vedė virtualius praktinius užsiėmimus Kineziterapijios studijų programos studentų grupei (Knl19) keliomis temomis „Biomechanika ir kineziologija. Kineziterapijos metodikos.“ Jo pasidalinti savo sukurtos unikalios gydymo metodikos fragmentai ir pedagoginė bei praktinė patirtis buvo naudinga ne tik studentams, bet ir dėstytojams, bei turi įtakos šios naujos Alytaus kolegijos studijų programos įgyvendinimo kokybei, jos tobulinimui bei turinio kaitai. Samuelio Taco, žinomo užsienio specialisto sugebėjimas pažinti bei taikyti rytų ir vakarų šios medicinos srities ypatumus, apjungti per dešimtmečius įgytas žinias, sukurti savitą gydymo metodiką tapo įkvėpimo šaltiniu būsimiems kineziterapijos specialistams. Šie užsienio dėstytojo bruožai, gebėjimai ir nuoširdžiai perteikiama patirtis žavėjo studentus ir pavertė šį virtualų vizitą ypatingai naudingu.
Džiugu, kad išeivis iš Alytaus, susikūręs gyvenimą svetur,  neuždarė miesto durų visam laikui, o atvirkščiai, vaikystės ir jaunystės prisiminimai ir nostalgija skatina geru dalintis su alytiškiais.

Komentarai

Įveskite vardą
Įveskite el. pašto adresą

eighteen − 17 =

Kitos naujienos

Į viršų