Naujienos

Alytaus kolegijos lektoriai skaitė pranešimus konferencijoje Maltoje

2022-02-07

2022 m. sausio 26–29 d. Alytaus kolegijos Sveikatos mokslų ir inžinerijos fakulteto lektoriai Marius Žukauskas (Sveikatos mokslų ir technologijų katedra) ir dr. Tomas Makaveckas (Inžinerijos katedra) dalyvavo projekto Europa piliečiams programos, Demokratinis įsipareigojimas ir piliečių dalyvavimas krypties, Miestų tinklų priemonės projekto Aktyvios piliečių diskusijos: jie yra Europos ateities paveldas (activEU) antrojoje konferencijoje Birgu, Maltoje.

Programos krypties tikslas – skatinti piliečių aktyvumą ir dalyvavimą demokratiniame ES gyvenime bei įvairių valstybių narių piliečių mainus ir didinti informuotumą apie jų bendrą Europos istoriją. Miestų tinklų projektai kviečia partnerius, kartu plėtojančius bendrą temą ilgalaikėje perspektyvoje, jungtis į tinklus tam, jog jų bendradarbiavimas būtų tvaresnis bei būtų galimybė pasidalinti gerąja patirtimi.

Renginyje taip pat dalyvavo projekto partneriai iš Bulgarijos, Estijos, Čekijos, Graikijos, Ispanijos, Italijos, Kroatijos, Latvijos, Lenkijos, Portugalijos, Rumunijos, Slovakijos, Švedijos ir Vengrijos. Jo metu vyko miestų tinklo activEU konferencija, kurioje lektorius dr. T. Makaveckas skaitė pranešimą „Reflecting on Europe: the direct voice of citizens“ (Apmąstymas apie Europą: tiesioginis piliečių balsas), o lektorius M. Žukauskas skaitė pranešimą „The future of the European Union and opportunities for young people: doubts and prospects“ (Europos Sąjungos ateitis ir galimybės jaunimui: abejonės ir perspektyvos).

Konferencijos dalyvius sveikino Maltos Respublikos Atstovų rūmų pirmininkas Anġlu Farrugia ir Maltos Respublikos Ministro Pirmininko kanceliarijos ministras (atsakingas už darnųjį vystymąsi, rinkimų manifesto įgyvendinimą ir socialinį dialogą) Carmelo Abela. Savo kabinete konferencijos dalyvius priėme Birgu miesto meras John Boxall ir šio miesto vicemeras Trevor Mizzi.

 

Komentarai

Įveskite vardą
Įveskite el. pašto adresą

eight + 15 =

Kitos naujienos

Į viršų