Naujienos

Alytaus kolegijos juslinio vertinimo komisija atliko Žagarės pieninės pieno produktų vertinimą

2016-02-03

Alytaus kolegijos juslinio vertinimo komisija atliko Žagarės pieninės dviejų pieno produktų juslinių savybių vertinimą – ar gaminiai atitinka parodos AGROBALT 2016 eksponatų konkurso nuostatų reikalavimus.

Vadybos ir inžinerijos fakulteto dekanas, Maisto produktų technologijų studijų programos koordinatorius, lektorius Sigitas Naruševičius pristatė Joniškio rajono Skaistgirio žemės ūkio bendrovės Žagarės pieninėje pagamintus produktus – liesą varškę ir Žagarės sūrį. Gaminio juslinės savybės buvo nustatomos ir vertinamos pagal Europos Sąjungos šalims vienodas pieno gaminių juslinės analizės metodikas (Žin., 2003, 60-2733). Buvo vertinama technologijų tradiciškumas, naujų technologijų, atitinkančių senąsias, panaudojimas, unikalios juslinės savybės, informacijos apie gaminius pateikimas, pakuotės dizainas ir kt.

Komisija nustatė, kad gaminiai atitinka parodos AGROBALT 2016 eksponatų konkurso nuostatų reikalavimus ir rekomendavo Joniškio rajono Skaistgirio žemės ūkio bendrovei pristatyti Žagarės pieninėje pagamintą liesą varškę ir Žagarės sūrį tarptautinės žemės ūkio ir maisto pramonės parodos AGROBALT 2016 aukso medaliams gauti.

Komentarai

Įveskite vardą
Įveskite el. pašto adresą

18 − 4 =

Kitos naujienos

Į viršų