Naujienos

Alytaus kolegijos ir verslo bendradarbiavimas

2022-09-07

⏳⚖️ Siekiant stiprinti visų studijų programų studentų praktinius gebėjimus ir motyvaciją studijuoti, studentai su dėstytojais rugsėjo mėn. lankosi įmonėse.

Multimedijos ir vizualinės komunikacijos bei Informacinių sistemų technologijų studijų programų studentai su dėstytojais lankėsi UAB „Haltex ir IT Solutions, UAB. UAB „Haltex“ studentai susipažino su įmonės veiklos organizavimu, technologinių procesų vykdymu, naudojama pagrindine technologine įranga. IT Solutions, UAB atstovai pristatė IT specialisto darbo specifiką, IT produkto kūrimo procesą, programas, kurios reikalingos realizuojant projektus ir pan.

Įmonių administravimo, Buhalterinės apskaitos, Maisto produktų technologijos, Statinių inžinerinių sistemų, Transporto ir logistikos verslo, Informacinių sistemų technologijų, Multimedijos ir vizualinės komunikacijos bei Automobilių transporto inžinerijos studijų programų studentai susitiko su UAB „Finansinių sprendimų agentūra“ bei Spiečiaus atstovais. Susitikimų metu susipažinta su organizacijomis ir jų veiklomis.

Automobilių transporto inžinerijos studijų programų studentai su dėstytojais lankėsi kėbulų remonto servise UAB „Autoalas“. Įmonės vadovas pristatė įmonės veiklą, teikiamas paslaugas, technologinių procesų vykdymą atskiruose serviso baruose, naudojamą įrangą ir darbo specifiką.

Dėkojame įmonės darbuotojams už įdomius, labai naudingus ir šiltus priėmimus. Džiaugiamės bendradarbiaudami su verslo įmonėmis, kuriose atlikdami praktiką studentai įgyja praktinių įgūdžių iš patyrusių profesionalų komandos. Įmonės visuomet laukia ir priima Alytaus kolegijos studentus tiek praktikai, tiek darbui.

MVK, ATI, IST studijų programose studijuojantiems studentams nuo 2020 m. skiriamos 200 eurų stipendijos iš LR Ekonomikos ir inovacijų ministerijos, tokio pačio dydžio stipendija MPT studijų programos studentantams mokama iš LR Žemės ūkio ministerijos. Stipendijos mokamas visą studijų laikotarpį.

https://www.facebook.com/alytauskolegija.lt/posts/pfbid02er8qWeUbzaeBh1MnxM3NgZRznd8cypsvZPgnj6DK6gnM74jhKKyJA18E3ZWU3jcPl

https://www.facebook.com/alytauskolegija.lt/posts/pfbid0ccwZ87XPAKUXcjYi28LCjhSSuGUWXFNHFJHAAgdKAvPDkm35fKzsDngnJFNELuqPl

https://www.facebook.com/alytauskolegija.lt/posts/pfbid0x5JPhK5vvF4WNaW5vDTf1V3cUYgKG16ky8V7TZ5fwLfcsnEhVrfTWVtdFLgMJEWTl

https://www.facebook.com/alytauskolegija.lt/posts/pfbid0mgMftSWXJVkY7D4GPPi1iDB29qF87A5mkPGSZ5NHcw8AY7BBp1Zjj5gxLSHxkKLxl

Komentarai

Įveskite vardą
Įveskite el. pašto adresą

3 × 4 =

Kitos naujienos

Į viršų