Naujienos

Alytaus kolegijos bendruomenė pagerbė Laisvės gynėjus

2016-02-16

Vasario 16-oji – Nepriklausomos Lietuvos atkūrimo diena – verta kiekvieno žmogaus dėmesio, susimąstymo ir padėkojimo tiems, kurie sugebėjo Lietuvai iškovoti nepriklausomybę. Svarbi Lietuvos žmonėms ir pačiai Lietuvai, kaip valstybei, data neliko nepaminėta ir Alytaus kolegijos bendruomenės.
Vasario 16-ąją  Alytaus kolegijos studentai, dėstytojai, akademinis personalas ir vadovybė tradiciškai rinkosi prie Laisvės angelo paminėti pamatinę mūsų tautos istorinę datą, padėti gėlių vainiką, žuvusiuosius už Lietuvos laisvę pagerbti tylos minute, išsakyti savo mintis, kaip svarbu, kad Vasario 16-osios diena suteiktų visiems stiprybės, tikėjimo savimi, vieni kitais ir savo Tėvyne.
Susirinkusieji kalbėjo apie pilietinę pareigą, visada atsiminti savo šaliai svarbias ir lemtingas datas, gerbti savo bei kitų tautų Laisvę ir būti dėkingiems tiems didžiavyriams, kurie ryžtingai ėmėsi veiksmų, atvedusių mus iki tokios valstybės, kokia esame dabar – Nepriklausoma Lietuvos Respublika.
„Ši diena, simbolizuojanti stiprybę, dvasią ir viltį, neatsiejama nuo pagarbos savo tautos istorijai, dabarčiai ir ateičiai. Mums, kaip aukštojo mokslo atstovams, kaip niekam kitam, turi būti suprantama šios dienos reikšmė ir svarba. Tegu ji įkvepia mus naujiems siekiams ir skatina su meile bei kantrybe darbuotis valstybės labui. Kasdien semkimės drąsos tikėti, kad pateisintume Lietuvos kūrėjų pastangas ir viltis,“- savo mintis išsakė Alytaus kolegijos direktorė doc. Danutė Remeikinė.
Tai diena, kuri visada jungs praeities, dabarties ir ateities kartas. Ištarti Lietuvos nepriklausomybę skelbiantys žodžiai palietė kiekvieno lietuvio širdį ir įkvėpė drąsiai ginti savo tautos ir valstybės teisę gyventi laisvai. Dėl mūsų visų vienybės demokratiniais pagrindais kuriamos Lietuvos kelias tęsiasi iki šiol.

Komentarai

Įveskite vardą
Įveskite el. pašto adresą

2 − one =

Kitos naujienos

Į viršų