Naujienos

ALYTAUS KOLEGIJOJE PRADEDAMOS REALIZUOTI DVI NAUJOS IT STUDIJŲ PROGRAMOS

2019-05-29

Nuo 2019-06-01 dienos, tarp kitų siūlomų studijuoti studijų programų, Alytaus kolegija pradeda priėmimą į dvi naujas IT studijų programas Informacinės sistemos bei Multimedija ir vizualinė komunikacija.

Informacinių sistemų studijų programa skirta tiems, kurie savo ateitį ketina sieti su moderniomis informacinėmis sistemomis ir duomenų bazėmis, jų projektavimu, programavimu, diegimu.

Studijų programos tikslas – rengti informacinių sistemų specialistus, gebančius analizuoti įmonių ir organizacijų informacinius poreikius, kompiuterių techninės ir programinės įrangos technines charakteristikas, planuoti, projektuoti, programuoti, diegti, prižiūrėti informacines sistemas, taikyti debesų kompiuterijos, virtualizacijos, Web servisų valdymo technologijas įmonės veikloje, siekiant užtikrinti efektyvų jų veikimą įmonėje.

Pasirinkę šią studijų programą studijuosite studijų dalykus, tokius kaip: programavimo pagrindai, kompiuterių architektūra ir tinklai, web dizainas, objektinis programavimas, duomenų bazės, operacinės sistemos, skaitiniai metodai ir diskrečioji matematika, duomenų struktūros ir algoritmai, informacinių sistemų projektavimas, informacijos sistemų sauga, internetinės technologijos, debesų kompiuterija, web servisai, veslo procesų analizė ir modeliavimas, duomenų bazių administravimas, aplikacijų kūrimas, verslo informacinės sistemos, mobilių aplikacijų programavimas ir kt.

Baigę studijas asmenys galės dirbti informacijos sistemų kūrimo ar priežiūros srityse: programuoti, diegti, prižiūrėti informacines sistemas ir duomenų bazes, taikyti debesų kompiuterijos, virtualizacijos, Web servisų valdymo technologijas įmonės veikloje. Potencialiais IS studijų programos absolventų darbdaviais yra visos įmonės ir organizacijos, kurios savo veikloje naudoja informacijos sistemas.

Studijų forma ir trukmė metais: Nuolatinė – 3,5 m., ištęstinė – 4,5 m.

Studijų programos apimtis kreditais: 210 ECTS kreditų

Suteikiamas kvalifikacinis laipsnis ir (arba) kvalifikacija: Informatikos mokslų profesinis bakalauras

Multimedijos ir vizualinės komunikacijos studijų programa skirta rengti specialistą, gebantį taikyti 2D ir 3D modeliavimo, skaitmeninio garso ir vaizdo, animacijos, virtualios realybės, programavimo, elektroninių leidinių maketavimo ir dizaino technologijas, projektuoti, kurti, integruoti multimedijos produktus.

Šios srities darbuotojų reikia grafikos dizaino ir reklamos agentūroms, informacinių technologijų įmonėms, kuriančioms interneto svetaines, interaktyviąsias medijas, rengiančioms ir realizuojančioms multimedijos projektus.

Baigę studijas specialistai galės dirbti multimedijos technologijų projektuotojais, programuotojais, virtualios realybės, interneto svetainių bei multimedijos technologijų turinio, elektroninės komercijos kūrėjais, interneto rinkodaros vadybininkais, kurti savo verslą teikiantį multimedijos produktų kūrimo, dizaino paslaugas.

Pasirinkę šią studijų programą studijuosite studijų dalykus, tokius kaip: grafinis dizainas, kompiuterinė grafika ir modeliavimas, skaitmeninė fotografija ir vaizdų apdorojimas, reklamos dizainas, programavimas, objektinis programavimas, vaizdo ir garso technologijos, dvimatė animacija, trimatė animacija, kompiuterinių žaidimų kūrimas, interaktyvių svetainių kūrimas, virtuali realybė ir kt.

Studijų forma ir trukmė metais: Nuolatinė – 3 metai, ištęstinė – 4 metai

Studijų programos apimtis kreditais: 180 ECTS kreditų

Suteikiamas laipsnis: Informatikos mokslų profesinis bakalauras

Komentarai

Įveskite vardą
Įveskite el. pašto adresą

fourteen − twelve =

Kitos naujienos

Į viršų