Naujienos

Alytaus kolegijoje – Europe Direct centras

2022-06-08

Birželio 1 d. savo veiklą Alytaus kolegijoje pradėjo naujos kartos Europe Direct centras.  Šie centrai, išsidėstę visuose ES kampeliuose, pristato Europos Sąjungą, jos politiką ir vertybes. Jie padeda palaikyti svarbų ES institucijų ir piliečių ryšį ir atskleisti, ką Europa daro, įgyvendindama programą „NextGenerationEU“ ir siekdama žaliosios ir skaitmeninės pertvarkos, kaip  skatina ekonomikos atsigavimą, po visų mus ištikusių krizių. Naujasis „Europe Direct“ tinklas reguliariai teikia objektyvią informaciją Europos klausimais ir kartu diskutuoja su piliečiais apie Europos Sąjungos padėtį ir ateitį.

„Europe Direct“ centrų vaidmuo ir įgaliojimai buvo modernizuoti, atsižvelgiant į ankstesnes kartas. Naujos kartos centrai organizuoja piliečių dialogus bei įvairius renginius ir prisideda prie Europos viešosios erdvės plėtojimo. Jie teikia vietos žiniasklaidai aktualią informaciją apie ES politiką ir prioritetus, bendradarbiauja su žiniasklaida  savo veiklose ir padeda Europos Komisijai stebėti su ES politika susijusius vietos aspektus. Naujieji centrai taip pat skatina aktyvų Europos pilietiškumą mokyklose ir koordinuoja veiklą su kitais ES tinklais regionuose ir vietiniais komunikacijos partneriais, taip užtikrinama ES piliečių  lengvesnė prieiga prie informacijos.

Lietuvoje veikiančių 10 informacijos centrų „Europe Direct“ glaudžiai bendradarbiauja su Europos Komisijos atstovybe Lietuvoje ir Europos Parlamento biuru Lietuvoje.

Informacijos centrų „Europe Direct“ veikla joje dalyvaujantiems piliečiams yra nemokama.
Europe Direct centro būstinė – Alytaus kolegija, Informacinių technologijų ir vadybos fakultetas (114 kab.).
Informacija
https://alytus.eudirect.lt/
FB- https://www.facebook.com/AlytausEuropeDirect
Tel. +370 677 16308
El. paštas alytus@eudirect.lt 

 

 

 

 

Komentarai

Įveskite vardą
Įveskite el. pašto adresą

fifteen − fourteen =

Kitos naujienos

Į viršų