Naujienos

Alytaus kolegija šiemet išleido XVIII-ąją absolventų laidą

2020-07-09

Liepos 3-ąją Alytaus kolegijoje įvyko mokslo metų užbaigimo ir diplomų įteikimo šventė. Šiais metais, nepaisant sudėtingos situacijos šalyje, susijusios su pandemija, studijas Alytaus kolegijoje baigė 140 absolventų, iš jų: 5 su pagyrimu, 21 gavo padėkos raštus už puikius studijų rezultatus.

Šie metai Alytaus kolegijai neeiliniai, turėjome dvi absolventų diplomų įteikimo šventes. Šių metų kovo mėnesyje išleidome pirmąją Bendrosios praktikos slaugos studijų programos absolventų laidą.   Deja, dėl COVID-19 ši šventė buvo kiek kuklesnė, jos metu diplomus atsiėmė 55 absolventai, iš kurių – 54  Bendrosios praktikos slaugos studijų programos, o šventės metu, liepos 3-ąją – dar 85-iems kitų studijų programų absolventams buvo įteikiami diplomai.

Mielieji absolventai, sveikiname Jus ir nuoširdžiai linkime, kad Jūsų pasirinktos profesijos ne tik Jus maitintų, bet kilnintų bei leistų išreikšti save, padėtų pažadinti ir įgyvendinti Jumyse glūdinčias svajones. Tikime, kad kolegijoje sukaupta patirtis, žinios, įgūdžiai ir kompetencijos atvers Jums duris į tokią ateitį, apie kokią Jūs svajojate.

Sveikiname sėkmingai baigusius savo Alma Mater, džiaugiamės dėl Jūsų ir linkime būti mylinčiais, mylimais, stipriais, išmintingais ir drąsiais.

Komentarai

Rasa

2020-07-14

Būtų malonu pamatyti daugiau šios šventės kadrų ir filmuotos medžiagos.


Įveskite vardą
Įveskite el. pašto adresą

1 − 1 =

Kitos naujienos

Į viršų