Naujienos

Akcija BĖK SU ERASMUS+

2016-05-31

Alytaus kolegijos komanda savo jėgas išbandė gegužės 22 d. vykusiame „We run Vilnius“ 5 km bėgime Vilniaus miesto gatvėmis.

Alytaus kolegijos komandą sudarė studentai Greta Rauličkytė III MDLT, Judita Baliukynaitė III MDLT, Justinas Lisauskas III IST, Aleksandr Barsukov III ATE , Mantas Jasionis II TLV, Mindaugas Rutkauskas II ĮĮA kartu su kūno kultūros lektore Aušrele Visockiene.

Komanda prisijungė prie Švietimo mainų paramos fondo inicijuotos išskirtinės akcijos BĖK SU ERASMUS+.  Akcijos metu Fondas subūrė didžiausią bėgimo komandą Lietuvoje. „Bėk su Erasmus+“ komandą sudarė 537 programos „Erasmus+” dalyviai iš 49 švietimo institucijų – nuo ikimokyklinio ugdymo įstaigų iki švietimo organizacijų administracijos darbuotojų ir net šalies senjorų.

Didžiausioje „We run Vilnius“ bėgimo komandoje taip pat bėgo studentai iš Lietuvos ir užsienio, kurie atvykę mokytis Lietuvoje iš 33 užsienio šalių pagal „Erasmus+“ mainų programą.

Be to Alytaus kolegijos komandos treniruočių nuotrauka dalyvavo „Erasmus+ Lietuva“  nuotraukų konkurse ir buvo apdovanota  vienu iš prizų.

 

Komentarai

Įveskite vardą
Įveskite el. pašto adresą

three + one =

Kitos naujienos

Į viršų