Tarptautinis protokolas ir tarnybinis etiketas

Pavadinimas TARPTAUTINIS PROTOKOLAS IR TARNYBINIS ETIKETAS
Tikslinė grupė Visų kategorijų valstybės tarnautojai. Įstaigų, įmonių, organizacijų personalas, pageidaujantis tobulinti kompetencijas arba persikvalifikuoti
Tikslai ir uždaviniai Suteikti oficialaus ir neoficialaus bendravimo ir bendradarbiavimo žinių su įvairių rangų hierarchijos atstovais. Skatinti geocentrinį požiūrį į bendradarbiavimą su įvairių kultūrų atstovais.
Modulių/temų pavadinimai Protokolas, etiketas ir karjera. Bendrasis asmens įvaizdis. Išvaizda ir manieros. Apsirengimo kultūra: reikalavimai vyrų ir moterų dalykinei išvaizdai. Iškilmingų pobūvių apranga. Kvapo aura. Aksesuarai. Susipažinimas, supažindinimas, pasisveikinimas. Pokalbiai telefonu: laidiniu, mobiliuoju. Elektroninio pašto etiketas. Tarnybinis etiketas: darbo kabinetas, vizitinės kortelės, verslo dovanos, suvenyrai, susėdimas į automobilius. Dalykinių bei iškilmingų pobūvių, priėmimų organizavimas. Sėdimi ir stovimi pobūviai. Stalo dekoras. Patiekalų patiekimo eiliškumas.
Programos trukmė Nuo 16 (akad. val.)
Mokymo metodai Paskaitos, imitaciniai žaidimai, papildomos konsultacijos. Dalyvių žinioms ir pažangai įvertinti, atsižvelgiant į klausytojų pageidavimą, galima naudoti žinių vertinimo testus, arba vadovautis informacijos pakartojimo, priminimo principu.
Dėstytojas Laima Urbonienė
Kontaktai laima.urboniene@akolegija.lt