Naujienos

Verslo idėjų gausa „Big Idea Competition“ Alytuje

2017-06-12

Vykdant Interreg V-A Lietuva – Lenkija bendradarbiavimo programos LT-PL-1R-048 projektą „Lietuvos – Lenkijos paramos jaunajam verslui bendradarbiavimo platforma antreprenerystės skatinimui“, birželio 7 d. vykoAlytaus kolegijos organizuojamas verslo idėjų konkursas „Big Idea Competition“. Renginio tikslas – dalinantis sukaupta gerąja patirtimi ir skatinti žmonių iniciatyvumą kuriant nuosavą verslą.

Konkurse dalyvavo ir savo verslo idėjas pristatė net tik jaunimas iš Alytaus miesto ar regiono, tačiau ir studentai atvykę iš tolimųjų šalių– Kongo, Nigerijos, Indijos ir Pakistano, kurie studijuoja ir gyvena Alytuje. Konkurse buvo pristatyta net 14 verslo idėjų lietuvių ir anglų kalbomis.

Konkurso svečių ir vertinimo komisijos gretas sudarė Alytaus kolegijos direktorė doc. Danutė Remeikienė; „Versli Lietuva“ projektų vadovė Eglė Stebulienė, kuri pristatė Bendradarbystės centro „Spiečius“ veiklą bei verslo finansavimo šaltinius; Alytaus miesto savivaldybės Turto valdymo ir verslo skyriaus specialistė Andrė Zenevičienė, kuri supažindino konkurso dalyvius su Alytaus miesto savivaldybės taikomomis priemonėmis verslo skatinimui bei MB „Mažylio studija“ įkūrėjas Giedrius Griškevičius, kuris papasakojo savo verslo sėkmės istoriją.

Konkurso metu buvo vertinami konkurso dalyvių verslumo gebėjimai, verslo idėjos poreikis, unikalumas bei tikslinė rinka. Iš 14 dalyvavusių komandų komisija išrinko tris kūrybiškiausias ir inovatyviausias verslo idėjas surinkusias daugiausiai balų.

1) C&TE komandą, kuri pristatė nerūdijančio plieno kamuoliukų gamyba, kurie geba „sugerti” karštį.

2) Business intelligent komanda pristatė idėją skirtą universitetams, tai yra administracinės sistemos sukūrimas, kurios pagalba būtų tvarkomos priėmimo paraiško bei būtų palaikomas tisioginis kontaktas su verslo atstovais.

3) Hobby komanda pristatė mobiliąją programėlę skirtą verslui, tai yra galimybė pagreiti apsipirkimus naudojant mobiliųjų apmokėjimų technologiją.

Visiems konkurso dalyviams įteikti dalyvio pažymėjimai bei simbolinės atminimo dovanėlės. Taip pat visi idėjų autoriai pakviesti prisijungti prie tolimesnių projekto veiklų. Ateityje numatomas ne vienas seminaras, mokymai, konferencijos, skirtos ugdyti verslumo įgūdžius.

„Big idea competition“ yra vienas iš 6 projekto partnerių organizuojamų renginių. Idėjų konkursai taip pat buvo organizuojami Kaune, Tauragėje, Marijampolėje, Suvalkuose ir Baltstogėje (Lenkijoje).

Apie kitas organizuojamas projekto veiklas informacija bus platinama www.istartup.eu bei www.facebook.com/cooplatform.

Komentarai

Įveskite vardą
Įveskite el. pašto adresą

20 − 15 =

Kitos naujienos

Į viršų