Naujienos

Tikslinės išmokos

2022-08-02

SVARBU: studentams, kurie prašymus Tikslinei išmokai gauti jau pateikė 2022 pavasario semestre, nieko daryti nereikia, ši informacija skirta tiems, kurie Tikslinės išmokos dar negauna.

Nuo 2022 m. rugpjūčio  1 d. iki 2022 m. rugpjūčio  16 d. (imtinai) prasideda prašymų teikimas per Stipendijų ir finansinės paramos studentams informacinę sistemą tikslinei išmokai 2022 m. pavasario semestro papildomo rugpjūčio mėn. priėmimo metu gauti.

Studentai su negalia norėdami gauti tikslinę išmoką papildomo priėmimo metu, privalo per Fondo interneto tinklalapį prisijungti prie IS ,,PARAMA“ ir elektroniniu būdu užpildyti nustatytos formos prašymą (Tikslinė išmoka, 2022 m. pavasario semestras_rugpjūtis). Tik šiuo būdu užpildęs prašymą studentas gali pretenduoti į tikslinę išmoką priėmimo metu.

Primename, kad tikslinė išmoka studentams yra skiriama vienam studijų semestrui ir mokama kiekvieną mėnesį iki to semestro pabaigos, įskaitant to semestro sesiją ir atostogų laikotarpį, bet ne ilgiau kaip iki studijų pabaigos.

Komentarai

Įveskite vardą
Įveskite el. pašto adresą

two × one =

Kitos naujienos

Į viršų