Naujienos

Seminaras transporto ir logistikos verslo studijų programos studentams ir dėstytojams

2021-10-06

2021 m. spalio 6 d. Alytaus kolegijoje vyko seminaras „Transporto ir krovinių birža TimoCom: aktualijos ir iššūkiai, Covid-19 pandemijos kontekste“. Seminare dalyvavo Alytaus kolegijos Transporto ir logistikos verslo studijų programos studentai ir dėstytojai. Susitikimo tikslas – pateikti transporto ir logistikos verslo praktines aktualijas, tendencijas bei iššūkius, kurie sąlygoja rinkos pokyčius šiame versle. Pranešėjas Vokietijos kompanijos TimoCom Lenkijoje atstovybės vadovas Denisas Pasala, seminaro metu pateikė aktualiausius transporto verslo statistinius duomenis, jų analizę ir pokyčių priežastis, įtraukiant seminaro dalyvius į aktyvią diskusiją.  Taip pat demonstravo Europos transporto ir krovinių biržos TimoCom teikiamas galimybes, naudą ir  pridėtinę vertę transporto ir logistikos versle.

Po seminaro Vokietijos kompanijos TimoCom atstovas su Alytaus kolegijos administracija aptarė Transporto ir logistikos studijų programos studentų tarptautinės praktikos atlikimo galimybes Lenkijoje.

Nuoširdžiai dėkojame už nuolatinį ir prasmingą bendradarbiavimą TimoCom atstovui Denisui Pasalai, rengiant transporto ir logistikos verslo specialistus.

Komentarai

Įveskite vardą
Įveskite el. pašto adresą

17 − four =

Kitos naujienos

Į viršų