Naujienos

Seminaras: EUROPA PILIEČIAMS

2018-11-06

Ketvirtadienį (lapkričio 8 d.)  Alytaus kolegijos IRT fakultete vyks  ES programos “Europa piliečiams“ informacinis seminaras, kurio metu bus apžvelgta programos struktūra, ilgalaikiai programos prioritetai, pagrindiniai projektams keliami reikalavimai. Seminaro metu atsakysime į klausimus, kaip gauti ES finansavimą kultūriniams ir pilietiškiems projektams, kaip pateikti paraišką ir kaip surasti tarptautinių partnerių.

Renginyje kviečiame dalyvauti NVO, pilietinės visuomenės bei jaunimo organizacijų, bendruomenių, švietimo bei kultūros įstaigų, savivaldybių atstovus. Pageidayjantiems išduosime dalyvio  pažymėjimą.

Seminaro laikas ir vieta: lapkričio 8 d. nuo 13:00 iki 16:00 val., Alytaus kolegijos Informacijos ir ryšių technologijų fakultete, adresu Seirijų g. 2, Alytus.

Dalyvavimas seminaruose nemokamas ir dalyvių skaičius neribojamas, tačiau norintys jame dalyvauti, prašau, apie tai informuoti el.paštu info@pilieciams.eu. (Laiške būtinai nurodykite seminaro miestą, vardą, pavardę, atstovaujamą organizaciją bei pareigas), arba  alytus@eudirect.lt 

 

Komentarai

Įveskite vardą
Įveskite el. pašto adresą

4 × one =

Kitos naujienos

Į viršų