Naujienos

Seminarai Alytaus kolegijoje

2015-05-08

2015 m. gegužės 12- 13 d. Alytaus kolegija kartu su Alytaus miesto savivaldybe organizuoja seminarų ciklą individualių namų statybos bei daugiabučių namų ir visuomeninių pastatų renovacijos tematika, pasitelkiant atsinaujinančios energijos šaltinius. 

Pirmieji seminarai yra skirti asmenims planuojantiems statyti ar statantiems pirmuosius individualius namus, bei tiems žmonėms, kurie planuoja juos atnaujinti ar renovuoti,  taip pat statybos įmonių specialistams, inžinieriams, prekybininkams, studentams ir moksleiviams ir visiems kitiems, kuriuos domina atsinaujinanti energetika.  Seminarų metu dalyviai išgirs daug naudingų patarimų kaip atpiginti namo statybą, kokios yra naujausios namų statymo, šiltinimo, energijos taupymo, atsinaujinančių energijos šaltinių integravimo ir pastatų valdymo technologijos. Mokymų metu profesionalūs lektoriai pateiks skaičiavimus ir palyginimus kiek kainuoja naujos technologijos lyginant su įprastinėmis, kada jos atsiperka, kiek jos sukuria patogumo ir komforto eksploatuojant individualius namus.

Antrieji mokymai skirti visuomeninių pastatų ir daugiabučių namų atstovams, kurių metu bus kalbama apie pastatų renovavimo problematiką, taupymo galimybes, atsiperkamumą bei didžiausias daromas klaidas renovacijos metu. Taip pat kompetentingi lektoriai pristatys geruosius pavyzdžius jau veikiančių pastatų kuriuose yra įdiegta atsinaujinanti energetika, bei pristatys naujausią įrangą skirtą gyvenimo ir darbo sąlygų gerinimui.

Seminarai yra nemokami, o visiems seminaruose dalyvavusiems dalyviams bus įteikti pažymėjimai.

Komentarai

Įveskite vardą
Įveskite el. pašto adresą

five + fifteen =

Kitos naujienos

Į viršų