Naujienos

Respublikinis studentų konkursas „Geriausias jaunasis automobilininkas J. A. Valatkos pereinamajai taurei laimėti”

2016-05-10

2016 m. gegužės 5 d. Alytaus kolegijos Vadybos ir inžinerijos fakulteto Automobilių techninio eksploatavimo studijų programos antro kurso studentai Vaidas Astromskas, Gytautas Šarkelė, Mindaugas Daukševičius ir trečio konkurso studentas Stasys Ražanauskas, dalyvavo respublikiniame Juozo Algimanto Valatkos pereinamajai taurei laimėti studentų konkurse „Geriausias jaunasis automobilininkas”, kuris vyko Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijoje.

Alytaus kolegijos 4-rių studentų komanda tarp 8 dalyvavusių komandų liko penkti, tačiau iš esančių 14-kos rungčių: komandos prisistatymas, protų mūšis, automobilių sandaros testas, kelių eismo taisyklės, sportinė rungtis, praktinė užduotis su programa „Autodata“, variklio detalių techniniai matavimai, eksploatacinių medžiagų atpažinimas, variklio parametrų skaičiavimas, elektros grandinių jungimas ir parametrų matavimas, automobilio rato keitimas, automobilio kompiuterinė diagnostika su Bosch KTS 570, detalių atpažinimas, ir kartingų varžybospasirodė pakankamai gerai. Mūsų komanda I-as vietas užėmė labai sudėtingose ir reikalaujančiose specifinių automobilių inžinerijos žinių rungtyse:  „Praktinė užduotis su programa „Autodata“ ir „Automobilio kompiuterinė diagnostika su Bosch KTS 570”. Konkurso nugalėtojais tapo šeimininkai – Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos komanda.

 

Komentarai

Įveskite vardą
Įveskite el. pašto adresą

5 × two =

Kitos naujienos

Į viršų