Naujienos

MPT ir TLV I kurso studentų vizitas į UAB „Rivona”

2016-09-19

I kurso MPT ir TLV grupių studentai, vadovaujami Vadybos ir inžinerijos fakulteto dekano Sigito Naruševičiaus ir Vadybos ir finansų katedros vedėjos Neringos Draugelienės, įvado į studijas savaitės metu lankėsi UAB „Rivona“ Alytaus pieninėje.

 Įmonės laboratorijos vedėja Roma Kavaliauskaitė supažindino su reikalavimais pieno žaliavai, sanitarinėmis higieninėmis įmonės sąlygomis, technologiniu procesu, gaminama produkcija, atliekamais laboratoriniais tyrimais.

 Ekskursijos po įmonę metu studentai turėjo gerą progą išvysti varškės sūrių gamybos procesą klasikiniu būdu, kuomet varškė krečiama į sūrmaišius vėliau juos paslegiant. Tik, aišku, presai gerokai skiriasi nuo tų, kuriuos sūrių slėgimui naudojo mūsų močiutės. Jau paruoštos produkcijos sandėliuose studentai pamatė sviesto, varškės, sūrių „kalnus“, rūgpienio, pieno, pasukų „upes“.

Vizitą į įmonę užbaigė atlikdami gaminamų produktų juslinį vertinimą. Burnoje tirpte tirpo glaistyti šokoladu „Piemenėlio“ ledai, gaminami iš grietinėlės. Susitikimas su įmonės darbuotojais ir viso proceso stebėjimas, studentams tarsi patvirtino  jų teisingą studijų programos pasirinkimą.

 

Komentarai

Įveskite vardą
Įveskite el. pašto adresą

8 − 7 =

Kitos naujienos

Į viršų