Naujienos

Metai kare: renginiai Ukrainai palaikyti

2023-02-24
Vasario 24-ąją lygiai prieš metus Rusija pradėjo nepagrįstą ir neteisėtą karą, bandydama sunaikinti Ukrainą kaip valstybę ir kėsindamasi į Europos bei pasaulio saugumą ir taikią ateitį. Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) kviečia solidarizuotis su laisvės siekiančia Ukraina ir dalyvauti ją palaikančiuose renginiuose.
Alytaus kolegijos direktorius Sigitas Naruševičius ir direktoriaus pavaduotoja akademinei veiklai Jurgita Merkevičienė šiandien dalyvauja VDU organizuojammame tarptautiniame forume „Prezidento Volodymyro Zelenskio taikos formulė: bendri Ukrainos ir Lietuvos veiksmai siekiant ilgalaikės taikos“.
Pagrindinis forumo tikslas – diskutuoti apie praktinį demokratinės bendruomenės įsitraukimą, remiant Ukrainos pastangas ir Ukrainos prezidento pasiūlytą „Taikos formulę“ užtikrinant ilgalaikę taiką Europoje ir pasaulyje.
Stebėkite forumą tiesiogiai: https://bit.ly/3ZaqjWs
2023 m. vasario 24 d. 17.30 val. Akcijos „Laisvė šviečia“ organizatoriai kviečia visus žmones Lietuvoje išeiti į miestų ir miestelių aikštes ir uždegti solidarumo žiburius bei aukoti  „Radarom“. Kviečiame susitikti Alytaus miesto Rotušės aikštėje ir kartu ĮŽIEBTI LAISVĖS ŠVIESĄ uždegdant atsineštas žvakutes.

Komentarai

Įveskite vardą
Įveskite el. pašto adresą

9 + 5 =

Kitos naujienos

Į viršų