Naujienos

Kviečiame į ES programos „Europa piliečiams“ informacinį seminarą Alytuje

2018-10-23

europa_plieciams logo

2019 vasario 1 d. yra ES programos „Europa piliečiams“ paraiškų teikimo terminas dviem priemonėms: Europos atminimo ir Miestų partnerystės, o kovo 1 d. Miestų tinklų priemonei.

„Europa piliečiams“ biuras šiam terminui paraiškas teikiančias ar apie programą daugiau sužinoti norinčias organizacijas kviečia į informacinį seminarą Alytuje, kuris vyks lapkričio 8 d. (ketvirtadienį) nuo 13 val. iki 16 val., Alytaus kolegijos Informacijos ir ryšių technologijų fakultete, adresu Seirijų g. 2, Alytus.

Seminare ne tik bus apžvelgta programos struktūra, ilgalaikiai programos prioritetai, pagrindiniai projektams keliami reikalavimai, bet taip pat seminare dalyvaus ir projekto rengimo bei įgyvendinimo patirtimi dalinsis VšĮ „Sveikatingumo idėjos“ projektų vadovė Ieva Vizgirdienė, kuri yra sėkmingai įgyvendinusi kelis programos finansuotus projektus pagal skirtingas priemones.

Renginyje kviečiame dalyvauti NVO, pilietinės visuomenės bei jaunimo organizacijų, bendruomenių, švietimo bei kultūros įstaigų, savivaldybių atstovus.

Seminaras organizuojamas bendradarbiaujant su Alytaus Europe Direct informacijos centru.

Dalyvavimas seminare nemokamas ir dalyvių skaičius neribojamas, tačiau norintys jame dalyvauti, turėtų užsiregistruoti čia arba informuoti el.paštu info@pilieciams.eu. (Laiške būtinai nurodykite seminaro miestą, vardą, pavardę, atstovaujamą organizaciją bei pareigas).

Iškilus klausimams prašome kreiptis į „Europa piliečiams“ biurą mob. tel. +370 611 12487 arba el. paštu info@pilieciams.eu

 

Komentarai

Daiva

2018-10-30

Domina NVO galimybės teikti paraiškas, dalyvausiu


Įveskite vardą
Įveskite el. pašto adresą

nineteen − twelve =

Kitos naujienos

Į viršų