Naujienos

JAUNIMO VERSLUMO SKATINIMO RENGINYS „MANO RINKA – SKAITMENINIS PASAULIS“

2017-03-21

 

logo_pmtp  Paysera_logotype  Untitled

Alytaus kolegija (Studentų g. 17, Alytus2017-04-11

Pagrindinis Jaunimo renginio „Mano rinka – Skaitmeninis pasaulis“ tikslas  – skatinti jaunimo ir suinteresuotos visuomenės verslumą, suteikti žinių ir praktinių įgūdžių norintiems kurti ar plėtoti savo verslą. Šis renginys apie tai, kaip ryžtis pradėti ir kaip organizuoti bei įteisinti savo veiklą, kodėl ypatingai svarbu parengti verslo planą ir kaip tai padaryti, kokie galimi alternatyvūs verslo finansavimo šaltiniai. UAB „Paysera“ pateiks svarbiausius akcentus, ką reikia žinoti organizuojant elektroninę prekybą ir renkantis mokėjimo būdus savo elektroninei parduotuvei. „Digital Academy“ pasidalins savo žiniomis ir išmokys Jus naudotis efektyviausiais skaitmeninės komunikacijos kanalais bei parodys kelią, kaip galima užauginti savo įmonę.

Jaunimo renginio „Mano rinka – Skaitmeninis pasaulis“ metu, savo žiniomis su Jumis dalinsis:

Erika Karalaitienė, VšĮ „Versli Lietuva“ atstovė regione, Alytaus bendradarbystės centro „Spiečius“ veidas ir siela. Turinti 7 metų patirtį darbe su jaunimu, šiuo metu kuruoja Alytaus „Spiečiaus“ veiklas, teikia konsultacijas verslo finansavimo, mokesčių, teisinės formos pasirinkimo, juridinio asmens steigimo klausimais, organizuoja renginius ir mokymus jauniems verslininkams.

Eglė Stebulienė, VšĮ „Versli Lietuva“ projektų vadovė, bendradarbystės centrų „Spiečius“ sumanytoja ir įkūrėja. Turi daug patirties asmeniniame maitinimo versle, tad puikiai išmano verslo principus ir poreikius. Daugiau kaip 100 įmonių padėjo gauti finansavimą iš savivaldybių paramos fondų, kredito unijų bei darbo biržos, tad verslo planai – jos „arkliukas“.

Liudas Kanapienis – informacinių technologijų specialistas, sukaupęs jau daugiau nei 10-ties metų patirtį mokėjimų sprendimų rinkoje bei IT projektų monetizacijos srityse. Vilniaus universitete tris metus studijavo mediciną, tačiau vėliau pakeitė kryptį ir tame pačiame universitete įgijo verslo ir vadybos administravimo bakalauro laipsnį. Šiuo metu Liudas yra sparčiai besiplečiančios elektroninių pinigų įstaigos, plėtojančios tarptautinę mokėjimų sistemą „Paysera“, plėtros departamento vadovas.

UAB „Soundest“ klientų aptarnavimo vadovas Paulius Milišauskas iki 2013 m., dirbdamas projektų vadovu skaitmeninės rinkodaros agentūroje „Soundest“, prisidėjo prie „Nike“, „VKEKK“, „Lietuvos banko“, „Euro vaistinės“, „Kurk Lietuvai“ ir kitų vystomų projektų sėkmės. 2015 metais Mykolo Riomerio universitete dėstė technologinių inovacijų komunikacijos pagrindus, vėliau vedė skaitmeninės rinkodaros mokymus.

„Credital“ vadovas ir valdybos pirmininkas Linas Armalys – prieš įkurdamas „Credital“, Linas 8 metus dirbo „Swedbank“ paskolinių produktų vystymo srityje. Paskutiniu metu vadovavo Paskolinių produktų vystymo ir palaikymo departamentui „Swedbank“ Baltijos šalių Grupės produktų padalinyje, Vartojamųjų paskolų vystymo ir palaikymo skyriui. 2011-tais metais buvo pripažintas „Swedbank“ metų darbuotoju už sėkmingą verslo linijos vystymą. Linas gavo MBA laipsnį Maskvos Lomonosovo universitete, kurį baigė su pagyrimu, ir Komunikacijos bakalauro laipsnį Vilniaus universitete.

Programa —-> Mano rinka – skaitmeninis pasaulis Alytus

 

Komentarai

Įveskite vardą
Įveskite el. pašto adresą

four + 16 =

Kitos naujienos

Į viršų