Naujienos

Jaunimo verslumo konkurso ATVERK-2 finalas – balandžio 5 d. KTU „Santakos“ slėnyje

2019-04-01

Lietuvos inžinerinės pramonės asociacija LINPRA kviečia į baigiamąjį ATVERK-2 projekto renginį balandžio 5 d. 10 val. KTU „Santakos“ slėnyje.

ATVERK-2 – tai dvejų metų trukmės LINPRA ir devynių Lietuvos aukštųjų mokyklų projektas, skirtas studentų socialinio verslumo ir kūrybiškumo ugdymui. Esminis šios iniciatyvos tikslas – sudominti studentus verslo kūrimo galimybėmis, lavinti verslumo gebėjimus ir įkvėpti ateities veiklai, kuri atitiktų darbo rinkos ir visuomenės poreikius. Projekto metu studentai gilino savo verslumo ir kūrybiškumo žinias, kurias vėliau pritaikė kurdami socialinio verslo planus keturiose Lietuvos įmonėse, padedant įmonių atstovams.

Balandžio 5 d. finaliniame konkurso renginyje projekto dalyviai, studentų komandos pristatys savo sukurtus verslo planus, kuriuos įvertins komisija, sudaryta iš verslo asociacijų, miesto savivaldos ir įmonių atstovų.

Renginio pradžioje UAB „Elinta“ generalinis direktorius Vytautas Jokužis skaitys pranešimą apie idėjų komercializavimą, šia tema taip pat vyks atvira diskusija.

Socialinio verslumo idėjų konkurso nugalėtojų laukia šie prizai:

1-a vieta: Kelionė į vieną iš ES ekonomikos šalių-lyderių – Vokietiją – ir vizitai į pažangiausias Vokietijos gamybines įmones.

2-a vieta: Mokomasis vizitas į vieną iš lyderiaujančių Lietuvos technologijų įmonių;

3-a vieta: Verslumo ir kūrybiškumo kompetencijų ugdymo mokymų vaučeris.

Renginys atviras visiems studentams, akademinei bendruomenei, talentų ieškančioms verslo įmonėms. Kviečiame palaikyti konkurso dalyvius!

Komentarai

Įveskite vardą
Įveskite el. pašto adresą

nine + thirteen =

Kitos naujienos

Į viršų