Informacija vartotojams

VARTOTOJŲ APTARNAVIMAS
ISSC lankytojų aptarnavimo tvarką reglamentuoja „Informacijos ir savarankiškų studijų centru ir biblioteka naudojimosi taisyklės“.
Alytaus kolegijos bibliotekoje vykdomas knygų išdavimas ir grąžinimas. Grąžintos knygos bus karantinuojamos 24-48 val., todėl tam tikrais atvejais knygų grąžinimo patvirtinimas vartotojų paskyrose bus fiksuojamas po kelių dienų.
Bibliotekose aptarnaujami tik veido kaukes arba apsaugines veido priemones dėvintys  lankytojai. Atvykus į biblioteką, laukdami aptarnavimo, lankytojai turi laikytis saugaus ne mažesnio kaip 2 metrų atstumo vienas nuo kito. Lankytojams privalu laikytis asmens higienos reikalavimų (rankų higiena, kosėjimo, čiaudėjimo etiketas ir kt.). Lankytojai, turintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių (pvz., karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), neaptarnaujami.
Bibliotekos darbuotojai teikia konsultacijas elektroniniu paštu issc@akolegija.lt ir telefonu +37031565014

INFORMACIJA VARTOTOJAMS
REGISTRACIJA. Alytaus studentų ir darbuotojų duomenys automatiškai įtraukiami į bibliotekos informacinę sistemą, todėl vartotojui papildomai registruotis nereikia. Vartotojai aptarnaujami su Lietuvos studento pažymėjimu, asmens tapatybės kortele ar kitu asmens dokumentu.
INFORMACIJOS IŠTEKLIAI (knygos, periodiniai leidiniai, elektroniniai ištekliai ir t. t.). ISSC siūlo įvairius informacijos šaltinius: spausdintas ir elektronines knygas, spausdintus ir elektroninius periodinius leidinius,  pasaulines duomenų bazes, kuriose surasite tūkstančius mokslinių straipsnių, knygų, apžvalgų, ataskaitų, video ir muzikinių įrašų ir pan.
INFORMACIJOS PAIEŠKA. Informacijos paiešką galite atlikti AK virtualioje bibliotekoje  pagal pasirinktus kriterijus: autorių, pavadinimą, temą ir t.t.  AK virtualioje bibliotekoje paieška atliekama vieno langelio principu, todėl paiešką galėsite atlikti tiek spausdintuose, tiek elektroniniuose ištekliuose.
LEIDINIŲ GRĄŽINIMAS.  Leidinius privaloma grąžinti nustatytu laiku, o jei leidinys dar reikalingas – terminą pratęsti.