Informacija vartotojams

VARTOTOJŲ APTARNAVIMAS

ISSC lankytojų aptarnavimo tvarką reglamentuoja „Informacijos ir savarankiškų studijų centru ir biblioteka naudojimosi taisyklės“.
Bibliotekos darbuotojai teikia konsultacijas elektroniniu paštu issc@akolegija.lt ir telefonu +370 315 65014

INFORMACIJA VARTOTOJAMS

REGISTRACIJA. Alytaus studentų ir darbuotojų duomenys automatiškai įtraukiami į bibliotekos informacinę sistemą, todėl vartotojui papildomai registruotis nereikia. Vartotojai aptarnaujami su Lietuvos studento pažymėjimu, asmens tapatybės kortele ar kitu asmens dokumentu.

INFORMACIJOS IŠTEKLIAI (knygos, periodiniai leidiniai, elektroniniai ištekliai ir t. t.). ISSC siūlo įvairius informacijos šaltinius: spausdintas ir elektronines knygas, spausdintus ir elektroninius periodinius leidinius,  pasaulines duomenų bazes, kuriose surasite tūkstančius mokslinių straipsnių, knygų, apžvalgų, ataskaitų, video ir muzikinių įrašų ir pan.

INFORMACIJOS PAIEŠKA. Informacijos paiešką galite atlikti AK virtualioje bibliotekoje  pagal pasirinktus kriterijus: autorių, pavadinimą, temą ir t.t.  AK virtualioje bibliotekoje paieška atliekama vieno langelio principu, todėl paiešką galėsite atlikti tiek spausdintuose, tiek elektroniniuose ištekliuose.

LEIDINIŲ GRĄŽINIMAS.  Leidinius privaloma grąžinti nustatytu laiku, o jei leidinys dar reikalingas – terminą pratęsti.