Naujienos

Informacija studentams, atlikusiems nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą ar baigusiems karinius bazinius mokymus

2019-01-14

Valstybinis studijų fondas (toliau  Fondas) primena, kad studentai, atlikę nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą ar baigę bazinius karinius mokymus prieš pradėdami studijas ar studijų metusiekiantys gauti už studijas sumokėtos kainos dalies kompensaciją, turi kreiptis į aukštąją mokyklą ir jos nustatyta tvarka pranešti apie atliktą karo tarnybą bei aukštajai mokyklai pateikti tai liudijančius dokumentus.

Aukštosios mokyklos ne vėliau kaip iki vasario 10 d. duomenis apie Jus pateiks Fondui.

Privalomąją pradinę karo tarnybą atlikusiems ar bazinius karinius mokymus baigusiems asmenims kompensuojama ne daugiau negu 50 procentų per studijų laikotarpį, už kurį kompensuojama, faktiškai sumokėtos studijų kainos ar jos dalies, ne didesnės kaip norminė studijų kaina.

Už studijas sumokėtos kainos dalis kompensuojama asmenims, kurie nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą atliko ar bazinius karinius mokymus baigė po 2011 m. rugsėjo 1 d., karo tarnybą pradėjo iki 2015 m. balandžio 21 d. ir aukštojoje mokykloje  baigė pirmosios ar antrosios pakopos arba vientisųjų studijų programas. Kompensacija skiriama tik pirmą kartą aukštojoje mokykloje studijavusiems asmenims.

Papildomą informaciją Jums suteiks:

Kristina Kaučikienė, Stipendijų ir finansinės paramos skyriaus vyresnioji specialistė

(8 5) 2629 626

kristina.kaucikiene@vsf.lt

Komentarai

Įveskite vardą
Įveskite el. pašto adresą

5 + 2 =

Kitos naujienos

Į viršų