Naujienos

In memoriam: Alytaus kolegijos bendruomenė gedi lektorės Reginos Bartkevičiūtės

2022-07-08

Regina Bartkevičiūtė (1961-01-18–2022-06-25), baigusi Vilniaus Universitetą, dirbo anglų kalbos mokytoja Kėdainių rajono ir Alytaus miesto bendrojo lavinimo mokyklose. Pastaruosius 30 metų dirbo Alytaus kolegijoje lektore, buvo Alytaus kolegijos Akademinės etikos komisijos pirmininkė.

Netekome darbščios, savo dalyko profesionalės,  talentingos vertėjos, mylimos ir gerbiamos studentų ir kolegų, pasižymėjusios dideliu intelektu ir erudicija, nuoširdaus ir empatiško, kuklaus, kūrybiško, optimistiško, teisingo, supratingo, inteligentiško Žmogaus.

Žmogus išėjo, bet liko jo išmintimi ir patirtimi kurtas pasaulis – nepriekaištinga akademinė veikla, pasišventimas darbui, pagalba kolegoms. Reginos parengti pranešimai tarptautinėms mokslinėms konferencijoms, straipsniai, pristatymai ir paskaitos Alytaus kolegijos bei užsienio universitetų studentams buvo turiningi, įdomūs ir prasmingi.

Ji mėgo muziką, dailę, literatūrą, teatrą, koncertus, keliones, gėles. Regina mylėjo artimuosius, kolegas, savo gimtąją Punią, apie kurią labai šiltai atsiliepdavo, kuria didžiavosi.

Reginos Bartkevičiūtės atminimas ilgai išliks kolegų ir visų Ją pažinojusiųjų širdyse, Jos darbuose ir Alytaus kolegijos istorijos puslapiuose. Ji buvo labai trapi, bet kartu ir labai stipri Asmenybė.

Komentarai

Įveskite vardą
Įveskite el. pašto adresą

6 + 8 =

Kitos naujienos

Į viršų