Naujienos

Futbolo komnada „Alytaus kolegija – Vėtrija“

2015-05-29

 „Mums futbolas – antroji religija“, – sako Alytaus kolegijos studentas Marley Mwewa. Kongo ir Nigerijos atstovai, padedami alytiškių, kolegijos studentų atstovybės laikinojo prezidento ir laisvalaikio koordinatoriaus Ervino Chvesko, kolegijos darbuotojo, virtualios mokymosi aplinkos administratoriaus Edgaro Amšiejaus, futbolą mėgstančių alytiškių Rimanto Genevičiaus, Vytauto Radzevičiaus, Alytaus apskrities futbolo federacijos (AAFF) prezidento Gedimino Daukšio bei kitų futbolo ir Pirmojo Alytaus entuziastų 2015 m. kovo mėn. susibūrė į naują futbolo komandą.

Idėją palaiminus Alytaus kolegijos vadovei Danutei Remeikienei, tarptautinės komandos būrimas paspartėjo, o į procesą įsijungė ir alytiškis treneris Nerijus Bartkevičius. Didžiąją dalį sudėties sudaro „Alytaus kolegijos“ studentai. Treniruotės vyksta tris kartus per savaitę Alytaus sporto ir rekreacijos centre bei Dainavos stadione.

Pavasarį startuota AAFF apskrities čempionate. Pradžia buvo tikrai nelengva, tačiau studentų darbo, noro, bei entuziazmo dėka jau pradedame žaisti gyvesnį, greitesnį, bei taktiškesnį komandinį futbolą, tai labiausiai atsiskleidė paskutinėse varžybose su FK„Centras“ komanda. Nors šias varžybas ir pralaimėjime rezultatu 3:2, tačiau įtampa buvo iki paskutinės minutės. Šį mėnesį buvome pakviesti į atvirą pirmojo Alytaus bendruomenės futbolo 8×8 čempionatą AAFF garbės prezidento Aivaro Vyšniausko taurei laimėti. Pirmasis susitikimas su FK “Resė“ komanda buvo mums taip pat „kartokas“, pralaimėjome rezultatu 2:0. Mūsų neaplenkė ir traumos, kurias patyrė Blaise Mbayo Kileya, Qudus Mosebolatan Salami. Šiuo metu nugaros skausmus jaučiantis Andrius Bucevičius negalėjo padėti paskutiniame „mače“ su FK „Centras“ komanda. Kol kas dar nepajutome pergalės skonio, tačiau lyginant pirmas ir paskutines sužaistas varžybas tikrai matyti, kad komanda progresuoja į gerąją pusę ir manau jei taip ir toliau dirbsime, tai pradėsime „skinti“ ne tik karčius, bet ir saldesnius „vaisius“.

Komandos treneris Andrius Lygnugaris

 

 

Komentarai

Įveskite vardą
Įveskite el. pašto adresą

3 + seven =

Kitos naujienos

Į viršų