Naujienos

Europe direct informacijos centro vizitas į Alytaus Senamiesčio pradinę mokyklą

2015-03-23

2015 m. kovo 20 d. Alytaus Senamiesčio pradinės mokyklos mažųjų europiečių ir anglų kalbos būrelių narius aplankė Alytaus Europe direct informacijos centro vadovė Nijolė Vitienė su savo pagalbininkėmis- centro savanorėmis Greta ir Dovile, Tarptautinių studijų studentais – Marley iš Kongo Demokratinės Respublikos bei Rahul iš Indijos.
Pradinukai su dideliu susidomėjimu laukė svečių, jam ruošėsi iš anksto. Pasaulio žemėlapyje kartu ieškojo šalių, iš kurių atvykę svečiai, būrelių nariai pateikė įvairius klausimus. Marley ir Rahul pristatė įdomiai pristatė savo šalis.
Kiekvienas susitikimo dalyvis piešė save – tai buvo Kongo, Indijos ir Lietuvos šalių DRAUGYSTĖS piešinys .Europe direct informacijos centras kiekvienam būrelių nariui padovanojo po įspūdingą mėlyną kamuoliuką – raktų pakabuką su apsiaustu nuo lietaus. Pradinukai suprato, kad nors ir šios šalys yra toli nuo Lietuvos, bet būdami pasaulio dalimi – visi mes esame susieti tam tikrais ekonominiais, politiniais ir socialiniais saitais.

Alytaus Europe direct informacijos centro informacija

 

Komentarai

Įveskite vardą
Įveskite el. pašto adresą

eleven + sixteen =

Kitos naujienos

Į viršų