Naujienos

Erasmus+ programos personalo mobilumo vizitas Lenkijoje

2023-03-29

2023 m. kovo 20–24 d. Alytaus kolegijos direktorius Sigitas Naruševičius, Mokslo taikomosios veiklos ir neformalaus/formalaus švietimo centro vadovė Laima Urbonienė, Sveikatos mokslų ir technologijų katedros vedėja Kristina Stauskienė bei Tarptautinių ryšių ir projektų centro vadovė Rozalija Radlinskaitė dalyvavo Erasmus+ programos darbuotojų mokymo mobilume Programos šalyse. Vizitas vyko Lenkijos Lomžos taikomųjų mokslų universitete, įsikūrusiame vaizdingoje panoramoje, su naujais ar atnaujintais erdviais fakultetais ir nuoširdžiais darbuotojais, studentais ir STEAM mokiniais.

Vizito metu dėl tolesnio institucijų bendradarbiavimo buvo susitikta su universiteto rektoriumi Prof. Dariusz Surowik, prorektore prof. Sylwia Chojnowska. Susitikimo metu aptarta bendra mokslo taikomoji veikla: mokslo renginių organizavimas, mokslo leidinių publikavimas, jungtiniai projektai. Daug aktualių klausimų išsiaiškinta susitikime su Socialinių ir humanitarinių mokslų fakulteto administracija ir  dėstytojais. Susitikimo metu kalbėtasi apie studijų proceso organizavimą ir galimybę Alytaus kolegijos ir Lomžos universiteto dėstytojams rengti bendrus mokslinius straipsnius.

Tarptautinių ryšių centro darbuotojos Katarzyna Zacharzewska-Arnista ir Magdalena Zach suorganizavo pažintinį turą po universiteto administracinius pastatus, aprodė ypač turtingą praktinio mokymo bazę, jaukų studentų bendrabutį, susitikome su STEAM mokiniais. Lenkijos Lomžos taikomųjų mokslų universitetas yra puiki vieta dirbti, studijuoti ir gyventi. Šiuo metu čia pagal Erasmus+ programą studijuoja 4 Alytaus kolegijos studentai.

 

Susitikimų foto galerija

Susitikimų foto galerija

Komentarai

Įveskite vardą
Įveskite el. pašto adresą

10 + 10 =

Kitos naujienos

Į viršų