Naujienos

Erasmus+ programos dėstytojų mobilumo vizitas Portugalijoje 

2023-05-19

2023 m. gegužės 8–12 d. Inžinerijos katedros docentai dr. Rytis Zautra ir dr. Tomas Makaveckas lankėsi ISEP Institute (Instituto Superior de Engenharia do Porto), Portugalijoje, pagal ERASMUS+ mainų programą.

Doc. dr. Rytis Zautra susitiko su Mechanikos Inžinerijos departamento direktoriumi Fernando Jose Ferreira ir Automobilių Inžinerijos departamento direktoriumi Luis Miranda Torres, kurie supažindino su mokymo centru, pedagoginio darbo ypatumais ir moksline technine baze. Buvo pasidalinta patirtimi apie automobilių inžinerijoje taikomųjų mokslinių tyrimų metodologiją, technologinę įrangą, studentų darbus ir bendradarbiavimo perspektyvas.

Doc. dr. Tomas Makaveckas susitiko su Statybų inžinerijos departamento profesorėmis Teresa Neto, Isabel Teles ir Maria da Luz Garcia, kurios supažindino su medžiagų mokslo laboratorijoje atliekamais tyrimais, taip pat, aptarė bendradarbiavimo ateityje perspektyvas, dėstytojų ir studentų mainų galimybes, diskutavo apie ISEP ir Alytaus kolegijos Statybų inžinerijos studijų programų panašumus ir skirtumus. Susitikimo metu su prof. dr. Tiago Abreu, kuris vykdo mokslinius tyrimus vandens inžinerijos mokslų srityje, buvo aplankytos hidraulikos ir mechanikos laboratorijos, pristatyti atliekami tyrimai, aptarta studentų baigiamųjų darbų specifika bei kitos svarbios akademinės temos.

Komentarai

Įveskite vardą
Įveskite el. pašto adresą

fourteen − 3 =

Kitos naujienos

Į viršų