Naujienos

Valstybinio Niujorko universiteto Geneseo (S.U.N.Y. Geneseo) profesoriaus dr. Joseph A. Bulsio dėstymo vizitas Alytaus kolegijoje

2022-10-20

2022 m. spalio 10–21 d. Alytaus kolegijos studentams kursą „Tarpkultūrinės komunikacijos“ dr. Joseph A. Bulsys, Filosofijos ir kalbos komunikacijos mokslų daktaras, Valstybinio Niujorko universiteto Geneseo (S.U.N.Y. Geneseo), JAV docentas emeritas. Jo pagrindinės mokslinės ir dėstymo sritys yra tarpkultūrinė komunikacija, komunikacijos teorijos ir argumentavimas/debatai, viešoji kalba, retorikos kritika, prezidentinė retorika bei retorikos istorija. Dr. Joseph A. Bulsio vizitas kolegijoje vyksta pagal nacionalinę paramos programą, skirtą  kviestiniams dėstytojams iš užsienio šalių, atvykstantiems dėstyti Lietuvos aukštosiose mokyklose, siekiant stiprinti Lietuvos aukštojo mokslo tarptautinį konkurencingumą ir patrauklumą.

Šis vizitas prisideda ne tik prie kolegijos studijų proceso tobulinimo, bet ir prie Alytaus miesto bei regiono bendruomenių bendradarbiavimo plėtros, stiprinant mokslinį potencialą. Dr. Joseph A.Bulsys, gimęs Lietuvos išeivių šeimoje, nuoširdžiai puoselėjusioje lietuvybę Vokietijoje ir Amerikoje, yra išsaugojęs puikius lietuvių kalbos įgūdžius, aktyviai domisi ir daro įtaką būdamas Rochesterio (JAV) ir Alytaus susigiminiavusių miestų komiteto nariu.

Komentarai

Įveskite vardą
Įveskite el. pašto adresą

16 + 6 =

Kitos naujienos

Į viršų