Naujienos

Didžiuojamės Alytaus kolegijos lektorės laimėjimais

2023-03-08

Didžiuojamės ir džiaugiamės Alytaus kolegijos lektorės Gerdos Vencevičiūtės-Danilevičienės laimėjimais. Studentai auditorijose labai laukia dėstytojų praktikų, savo srities žinovų ir vertina jų profesionalumą.

Baltijos masažo čempionate, lipant atsiimti apdovanojimų ant nugalėtojų pakylos, skambėjo ir Alytaus vardas! Čia dalyvavusi gydomojo judesio, masažo meistrė, Alytaus kolegijos lektorė Gerda Vencevičiūtė-Danilevičienė į gimtajį miestą parvežė net du medalius. Kaip sako pati Gerda, dalyvavimas čempionate jai buvo netikėta avantiūra, ir nors apdovanojimai tikrai nėra tai, dėl ko ji kasdien stengiasi ir padeda alytiškiams, tačiau gera žinoti ir jausti, kad tos pastangos išties turi svarią vertę.

Baltijos masažo čempionate Gerda laisvojo stiliaus masažo kategorijoje pelnė pirmąją vietą, o taip pat iš 57 dalyvių pakliuvo į čempionato finalą ir užėmė antrąją vietą. „Aš nesureikšminu medalių – jie juk nebūtini tam, kad žinotum, kas esi, kaip nuoširdžiai dirbi ir kokią svarbią vietą gyvenime užima tai, ką darai. Bet išgirdus savo vardą, tąkart tikrai susikaupė ašaros ir begalinė padėka klientams, kurie pas mane ateina, tiki, kuriems galiu padėti, Alytaus kolegijos studentams, su kuriais galiu dalintis savo žiniomis. Ir be abejo – savo šeimai, artimiesiems, palaikantiems visuose gyvenimo etapuose. Visi šie žmonės mane įkvepia, ir jaučiu, kad tie apdovanojmai – tarsi mūsų bendrystės ir ryšio rezultatas. Ačiū, kad pas mane sugrįžtate! – kalbėjo G. Vencevičiūtė-Danilevičienė.

Komentarai

Įveskite vardą
Įveskite el. pašto adresą

one × 1 =

Kitos naujienos

Į viršų