Naujienos

Alytaus kolegijos bendruomenei pristatyta metinė veiklos ataskaita ir aptarti kolegijų tinklo stiprinimo plano įgyvendinimo klausimai

2023-04-06

Alytaus kolegijos direktorius Sigitas Naruševičius kolegijos bendruomenei pristatė veiklos ataskaitą už 2022 metus. „Kiekvieno iš Jūsų prisidėjimas prie mūsų bendrų ir naujų veiklų yra labai svarbus. Nepaisant to, kad 2022-ieji metai buvo kupini naujų iššūkių, kolegijos užsibrėžti rodikliai buvo pasiekti, tačiau yra, kur tobulėti“, – veiklos ataskaitą pristatydamas sakė kolegijos direktorius Sigitas Naruševičius. Metinėje veiklos ataskaitoje daug dėmesio skiriama kolegijos valdymo tobulinimui, studijų kokybės gerinimui, infrastruktūros atnaujinimui ir kitoms sritims. Pristačius ataskaitą, bendruomenės nariai galėjo išsakyti savo nuomonę, užduoti klausimus ir pateikti pasiūlymus dėl kolegijos veiklos tobulinimo.

Vėliau susirinkime direktorius bendruomenę informavo apie Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu paskelbto kolegijų pertvarkos projekto įgyvendinimo terminus bei aptarė 2023–2024 metų valstybinių kolegijų tinklo stiprinimo plano įgyvendinimo klausimus su visa kolegijos bendruomene.

Komentarai

Įveskite vardą
Įveskite el. pašto adresą

15 − 6 =

Kitos naujienos

Į viršų