Naujienos

Alytaus kolegijoje atidaroma Mokslo savaitė

2022-04-11

Alytaus kolegija šiandien pradeda jau tradicija tapusią Mokslo savaitę.
Mokslo savaitės metu balandžio 13–14 d. vyks 2 konferencijos: tarptautinė mokslinė praktinė konferencija „AUKŠTOJO MOKSLO VAIDMUO VISUOMENĖJE: IŠŠŪKIAI, TENDENCIJOS, PERSPEKTYVOS 2022“ (Alytaus kolegijoje, aktų salėje) ir virtuali studentų taikomųjų mokslų praktinė konferencija „AUKŠTOJO MOKSLO VAIDMUO VISUOMENĖJE: STUDENTŲ TAIKOMIEJI TYRIMAI 2022“. Abiejose konferencijose pranešimus skaitys daugiau nei 120 dalyvių iš Norvegijos, Lenkijos, Ukrainos, Turkijos ir 13 Lietuvos aukštųjų mokyklų, gimnazijų bei Lietuvos inžinerijos ir technologijų pramonės asociacijos (LINPRA).
Balandžio 11–14 d. finansų, logistikos vadybos, finansų valdymo, teisės, vidaus apsaugos sistemų, psichologijos, anglų kalbos dalyko paskaitas dėstys lektoriai iš Lenkijos ir Turkijos aukštųjų mokyklų pagal Erasmus+ programą.
Balandžio 12 d. prof. habil dr. Albertas Skurvydas ves seminarą „Judesio valdymo naujovės“ (Alytaus kolegijoje, aktų salėje).
„Pandemija ir karas Ukrainoje mus grūdino bei įkvėpė nepasiduoti sunkumams ir juos nugalėti. Negali jokios kliūtys atimti didžiausios pasaulyje vertybės – žmonių bendravimo su žmonėmis, dalinimosi žiniomis ir patirtimi. Tegul mūsų mokslinė mintis bus galingas taikos ir draugystės indėlis šiame globaliame ir kartu mažame pasaulyje. Alytaus kolegijos istorija – labai svarbi Alytaus regiono istorijos dalis. Jos siekis ir pastangos nukreiptos ne tik kurti atskirą institucijos gyvenimą, o aktyviau garsinant Alytaus miesto bei rajono vardą bei įtvirtinant pozityvų įvaizdį Lietuvoje ir pasaulyje“, – Mokslo savaitę atidarė Alytaus kolegijos direktorius Sigitas Naruševičius.

Komentarai

Įveskite vardą
Įveskite el. pašto adresą

ten + sixteen =

Kitos naujienos

Į viršų