Naujienos

Alytaus kolegijoje kuriamas Alytaus miesto lektorių tinklas

2022-09-30

2022 m. rugsėjo 27 d. Alytaus kolegijoje vyko forumas „Mokausi, kad mokyčiau kitus“, kurio metu pristatyta kolegijos sumanyta idėja – Alytaus miesto lektorių tinklas. Alytaus kolegija pakvietė veikloje dalyvauti Alytaus miesto švietimo bendruomenę, norinčią išmokti viešojo kalbėjimo ir įgyti lektoriams reikiamo meistrystės meno.  Pirmųjų mokymų moderatorė, švietimo ir verslo konsultantė, koučerė, asmeninio augimo trenerė ir žurnalistė – Lidija Laurinčiukienė.

Forumo dalyvius pasveikino Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotoja Jurgita Šukevičienė, Alytaus kolegijos direktorius Sigitas Naruševičius ir Alytaus miesto savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Vytuolis Valūnas.

„Mokytis ir mokyti kitus – turėdamas šį tikslą buriasi Alytaus miesto lektorių tinklas, suvienysiantis oratorystės ir komunikavimo subtilybių norinčius išmokti ir kitus to pamokyti siekiančius Alytaus miesto pedagogus. Tikiuosi ir linkiu, kad šis lektorių tinklas taptų unikalus ir konkurencingas šalyje, o jo veikloje dalyvaujantys pedagogai žiniomis ir patirtimi prilygtų geriausiems mūsų šalies lektoriams“, – sveikindama susirinkusius sakė mero pavaduotoja.

Alytaus kolegijos direktoriaus Sigito Naruševičiaus forumo atidarymo kalboje minėjo, kad pagrindinis lektoriaus tikslas – savo kūrybiniais gebėjimais uždegti naują žmogų ir padrąsinti jį imtis nestandartinių sprendimų, nugalėti stereotipus, tad to ir belieka palinkėti tinklo veikloje panorusiems dalyvauti švietimo darbuotojams.

Alytaus miesto savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Vytuolis Valūnas teigė tikintis Alytaus kolegijos projekto sėkme ir besidžiaugiantis jo veikloje dalyvauti pasiryžusiais švietimo darbuotojais.

Reportažas iš Dzūkijos TV

 

Komentarai

Įveskite vardą
Įveskite el. pašto adresą

eighteen + twenty =

Kitos naujienos

Į viršų