Naujienos

Alytaus kolegijoje įgyvendinamas projektas „Skaitmeninė švietimo transformacija („EdTech“)“

2024-03-05

Įgyvendinant projektą „Skaitmeninė švietimo transformacija („EdTech”)“, Alytaus kolegijoje buvo parengtos 4 skaitmeninės mokymo priemonės Marketingo, Įmonių ekonomikos, Interneto technologijų ir Kompiuterinio inžinerinio projektavimo dalykams. Sukurtos skaitmeninės mokymo priemonės skatina studentų dalyvavimą, bendradarbiavimą bei įtrauktį siekiant nustatytų studijų rezultatų, apimančios skaitmeninę ugdymo aplinką bei skaitmeninį turinį. 

Tęsiant projekto įgyvendinimą Alytaus kolegija planuoja parengti dar 4 skaitmenines mokymo priemones iki 2024-05-15

Taip pat pagal šį projektą Informacinių technologijų ir vadybos fakulteto 308 auditorijoje sumontuota hibridiniam mokymuisi skirta įranga, kurią sudaro interaktyvus ekranas, konferencinė vaizdo kamera su sekimo funkcija, lubinis mikrofonas su triukšmo slopinimo funkcija, garso kolonėlės. 

Projektas „Skaitmeninė švietimo transformacija („EdTech“)“, skirtas skatinti švietimo inovacijų, grįstų skaitmeninėmis technologijomis, diegimą švietimo sektoriuje, sudarant sąlygas inovacijoms kurti ir bandyti ugdymo įstaigose, konsultacijoms teikti pasitelkiant technologijų žinių turinčius ir su sukurtomis priemonėmis gebančius dirbti mokytojus inovatorius ir ekspertus, kurie teiks pagalbą švietimo įstaigoms ir pedagogams, susiduriantiems su sunkumais naudojantis technologijomis ir skaitmeniniais ištekliais.

Projekto įgyvendinimu siekiama sudaryti sąlygas švietimo sistemai veikti efektyviau bei gerinti mokymosi rezultatų kokybę pasitelkiant švietimo technologijos ir skaitmenines inovacijas.

Projekto įgyvendinimas:  2022-08-16 iki 2024-06-30.

Projektas „Skaitmeninė švietimo transformacija“ įgyvendinamas pagal ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo planą „Naujos kartos Lietuva“, finansuojamą Europos Sąjungos ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo priemonės „NextGenerationEU“ lėšomis.

Komentarai

Įveskite vardą
Įveskite el. pašto adresą

3 + 7 =

Kitos naujienos

Į viršų