Naujienos

Alytaus kolegija kviečia dalyvauti Erasmus+ programos KA2 projekto „Skaitmeninė švietimo platforma minkštiesiems įgūdžiams ir darbo rinkos kultūrai“ /DEPS-Skills/ apklausoje

2023-09-06

Alytaus kolegija kartu su partneriais (Alytaus verslo konsultaciniu centru, asociacija „Euroregionas Nemunas”, Rogalando lietuvių bendrija, Lietuvių asmenų ir bendruomenių Airijoje sąjunga „LABAS”) maloniai kviečia suaugusiuosius ir migrantus, dirbančius ar nedirbančius, dalyvauti Erasmus+ programos KA2 projekto „Skaitmeninė švietimo platforma minkštiesiems įgūdžiams ir darbo rinkos kultūrai” /DEPS-Skills/ apklausoje ir pasidalinti savo nuomone apie konkrečių minkštųjų įgūdžių poreikį sėkmingai integracijai į darbo rinką.

Apklausos tikslas – ištirti suaugusiųjų (dirbančių, bedarbių ir migrantų) minkštųjų įgūdžių kompetencijas ir (arba) tai, kaip sėkmingai jie integruojasi į darbo rinką.

Apklausa jau oficialiai pradėta, ją galima atlikti trimis skirtingomis kalbomis (lietuvių, anglų ir lenkų) iki 2023 m. spalio 1 d. per apytikriai 10 minučių.

Tyrimo rezultatai bus naudojami kuriant praktines priemones, skirtas suaugusiųjų minkštųjų įgūdžių mokymui ir geresniam prisitaikymui prie darbo rinkos.

Visus įmonių savininkus ir (arba) vadovus, verslininkus, maloniai prašome spustelėti šią nuorodą https://forms.gle/u4pwFCAroB5yUfNh8, o kitus suaugusiuosius (dirbančius, bedarbius, migrantus) – užpildyti apklausą adresu https://forms.gle/B3pscd74huUqEaot6 .

Jei kiltų klausimų ar susidurtumėte su techninėmis problemomis, susisiekite su Inga adresu inga.neciunskaite-khangura@akolegija.lt .

 

Iš anksto dėkojame,

 

Komentarai

Įveskite vardą
Įveskite el. pašto adresą

one × 3 =

Kitos naujienos

Į viršų