Naujienos

Alytaus kolegija džiaugiasi augančiais studentų priėmimo rezultatais

2020-10-07

Alytaus kolegija džiaugiasi puikiais 2020 m. priėmimo studijuoti rezultatais. Lyginant su praėjusiais metais, daugiau nei 40 proc. išaugo priimtųjų studijuoti į Alytaus kolegiją studentų skaičius.
Populiariausia studijų programa ir toliau išlieka Bendrosios praktikos slauga. Taip pat labai išaugo priimtųjų studentų skaičius verslo krypties studijų programų: Įmonių administravimas, Verslo vadyba, Transporto ir logistikos verslas. Verslo krypties studijų programas rinkosi net 51 proc. daugiau pirmakursių studentų. Daugiau dėmesio šiais metais sulaukė Informacinių sistemų technologijų bei Multimedijos ir vizualinės komunikacijos studijų programos. Pastebima tendencija, jog vis daugiau stojančiųjų atsižvelgia į rinkos poreikius ir renkasi inžinerinių mokslų studijų programas: Automobilių transporto inžinerija ir Statinių inžinerinės sistemos.
Džiugi žinia pasiekusi ir Alytaus kolegijos Informacinių sistemų technologijos, Multimedija ir vizualinės komunikacijos bei Automobilių transporto inžinerijos studijų programų studentus. Jiems skirta po 12 skatinamųjų stipendijų (200 eurų per mėnesį) kiekvienos studijų programos studentams, šiemet įstojusiems į valstybės finansuojamas vietas. Šis sprendimas susijęs su aukštos pridėtinės vertės sektoriais ir skirtas regionų investiciniam patrauklumui didinti. Skatinamosios stipendijos bus mokamos visą studijų laikotarpį.
Su aukščiausiais konkursiniais balais įstojo į Bendrosios praktikos slaugos, Transporto ir logistikos verslą, Įmonių administravimą, Verslo vadybą. Visų priimtųjų studijuoti studentų konkursinio balo vidurkis – 5,22.
„Studijas Alytaus kolegijoje renkasi pažangūs bei motyvuoti studentai ir tokiu būdu patvirtina sąmoningą norinčiųjų studijuoti apsisprendimą bei pasitikėjimą aukštojo mokslo institucija“, – teigia Alytaus kolegijos direktorius Sigitas Naruševičius. Direktorius džiaugiasi, kad studentai galės save realizuoti atnaujinamose moderniose laboratorijose bei studijoms ir laisvalaikiui pritaikytoje aplinkoje pagal vykdomą Alytaus kolegijos projektą „Alytaus kolegijos Informacijos ir ryšių technologijų fakulteto plėtra“.

 

Komentarai

Įveskite vardą
Įveskite el. pašto adresą

15 + three =

Kitos naujienos

Į viršų