Naujienos

Alytaus Europe direct informacijos centro taurei laimėti 3×3 krepšinio turnyras

2015-05-25

2015 m. gegužės 23 d. Alytaus sporto ir rekreacijos centre vyko Alytaus Europe direct informacijos centro taurei laimėti 3×3 krepšinio turnyras, skirtas Europos dienai paminėti. Varžybas organizavo Alytaus kolegija, Alytaus miesto savivaldybės administracija, Alytaus sporto ir rekreacijos centras, nuotykių parkas „Tarzanija“ ir pramogų parkas „Snow arena“. Turnyras turėjo savo pavadinimą : „Europos dieną švęskime su kamuoliu!“.

Turnyre dalyvavo 16 komandų, viena iš jų buvo Alytaus kolegijos studentų jungtinė komanda pavadinimu „Time team“. Jai atstovavo tarptautinis studentas Rahul Kumar Singh, II SISi grupės studentas Marius Krugelis bei jų draugai Kęstutis ir Andrius.

Tai antras renginys Alytuje, skirtas Europos dienai. Judėjimas – neatskiriama žmogaus raidos sąlyga. Fizinę veiklą galima organizuoti taip, kad dalyviai patirtų judėjimo džiaugsmą, nes sportuodami, mes ne tik tobuliname savo kūną, geriname sveikatą, bet ir siekiame rezultatų, ugdomės kaip asmenybės, mokomės dirbti komandoje, ugdomės bendrumo jausmą.

 

Komentarai

Įveskite vardą
Įveskite el. pašto adresą

2 × three =

Kitos naujienos

Į viršų